Dnes je utorok, 18.jún 2019, meniny má: Vratislav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Českých a slovenských interpretov spojil opäť Zlatý koncert!

december 19, 2018 - 15:05
Zlatý koncert sa konal v poradí už po 14. krát. Na pódiu sa predviedli hviezdy ako víťazka 4. série československej superstar Emma Drobná, legendárna skupina Desmod, či jeden z českých idolov Vojtěch Dyk so skupinou B-side Band.

Každoročný Zlatý koncert sa tento rok konal v Národnom tenisovom centre v Bratislave.
O hudobný zážitok sa ako prvá postarala so svojim jedinečným hlasom Emma Drobná s kapelou. Hrala svoje najznámejšie hity ale prekvapila aj s  netradičným podaním piesne Čerešne.

Po krátkej technickej prestávke sa nám so svojimi pesničkami ukázala jedna z najznámejších slovenských kapiel Desmod. Tí dokázali rozospievať publikum pesničkami ako „Vyrobená pre mňa“ alebo „Som na tebe závislý“.

Zlatý koncert je benefičnou akciou, ktorý mal aj veľký ľudský rozmer. Pani primárka zo Súkromnej kliniky dermatológie a estetickej medicíny NU´CLINIC, Jana Chudíková, venovala poukaz v hodnote 2000 EUR na spríjemnenie pobytu malým deťom, pacientom v Národnom ústave detských chorôb na Kramároch. Poukaz so slovami vďaky prevzala pani MUDr. Hlavatá z NUDCH, ktorá sa rozhodla použiť poukaz na zriadenie akvária, ktoré bude deťom príjemňovať pobyt v nemocnici. Tento dar, má byť symbolom toho, že si treba pomáhať po celý rok, a nielen počas Vianočných sviatkov.

Zlatým klincom programu bol jazzový šoumen Vojtěch Dyk s jeho B – side bandom, ktorí divákov nielen rozospievali ale aj roztancovali.  Zahviezdili s jazzovými verziami pesničiek „Eye of the tiger“ alebo „Old McDonald had a farm“, no pesničkou VIHORLAT navodili uvoľnenú atmosféru. To dokazovali aj odvážlivci tancujúci pod pódiom.

Pozrite si to najlepšie z koncertu:

zlatykoncer1t003.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

zlatykoncert001.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

zlatykoncer1t004.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

zlatykoncert003.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

zlatykoncer1t001.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

zlatykoncert004.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

- - Inzercia - -