Dnes je streda, 20.február 2019, meniny má: Lívia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Afterpárty Zlatého koncertu: Ktorá z dám najviac zažiarila?

november 25, 2013 - 16:44
Pozreli sme sa na to, v čom sa ukázali dámy na Zlatom koncerte. Svojimi outfitmi nás zaujalo týchto pät dám a dva páry. Hodnotí módny stylista Andrej Kusalík.
 
Renáta Zmajkovičová
Zaujala v úzkych kožených šatách, ktoré boli oživené ornamentami a ich strih nechal vyniknúť jej skvelú postavu. Celý outfit oživila veľká kabelka s efektom kožušiny. Pani Renáta je v móde doma, a to opäť potvrdila.
 
 
 
Erika Barkolová 
Čierno-biela klasika je štýl, ktorý zvolila Erika a spravila dobre. Klasické čierne mini šaty oživila bielym sakom. Šperkom je efektná kabelka do ruky. Jedinú výčitku mám k čižmám. Ak by zvolila čierne lodičky, outfit by bol dokonalý. 
 
 
 
Mária Reháková
Pani Reháková siahla po výraznej oranžovej farbe, ktorá ju výborne oživila. Celý outfit skvelo doplnil slávnostný make-up a účes. Kabelka z dielne Vuitton a lodičky v rovnakej farbe ako šaty boli skvelá voľba.
 
 
 
Sisa Lelkes-Sklovská 
Sisa na koncerte vystupovala, preto zvolila extravagantný zlatý overal, ktorý jej na mieru zhotovila módna návrhárka Jana Pištejová. V tomto modeli posiatom kameňmi Swarovski Sisa všetkým vyrazila dych.
 
 
 
Monika Reháková 
Monika Reháková čierne nohavice a jednoduchý top vďaka kvetovanému saku povýšila na slávnostný outfit. Kabelka z dielne Chanel a čižmy po členky boli zvolené vkusne. 
 
 
Hatinovci 
Pani Hatinová je vždy skutočnou ozdobou svojho manžela. Vzorované nohavice doplnila elegantným sakom a luxusnou kabelkou do ruky. Jej manžel zvolil dokonalo padnúci oblek a skutočne im to spolu ladilo na výbornú.
 
 
Jana Pištejová s priateľom 
Módna návrhárka Jana Pištejová prišla v jemných bielych šatách, ktoré boli komplet vyšívané sklenými gorálkami. Tie doplnila lodičkami v rovnakej farbe a pred zimou sa ochránila luxusnou kožušinovou bundou. Priateľ Radek zvolil dobre padnúci oblek. 
 
 
 
 
Outfity hodnotil stylista Andrej Kusalík.
 
Foto: D. Kaplavka
 

- - Inzercia - -