Dnes je streda, 26.september 2018, meniny má: Edita
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Andrej Bičan: Žena by sa mala správať ako spred dvoch storočí...

september 03, 2010 - 13:38
Moderátor Andrej Bičan (35) má na ženy svojský vkus. Tie dnešné ho totiž vôbec nezaujímajú a najväčším lákadlom sú pre neho krásky minimálne spred prvej svetovej vojny. Alebo aj spred dvesto rokov.
Čo by mala mať žena, ktorá si vás získa?
Moja žena by mala mať oči, nos… Ale keď ideme ďalej cez oči a nos, podľa mňa by mala byť inteligentná a mala by sa troška správať ako spred dvoch storočí, ako spred prvej svetovej vojny. Toto je možnože najzákladnejší moment. To znamená, že žena pred prvou svetovou vojnou mala všetky vlastnosti, ktoré by mala mať dnešná žena.

Čím vás dokáže, naopak, odradiť?
mňa odpudzuje, keď sa žena správa ako z roku 2200 a hrá sa na nejakého mimozemšťana. A fyzická vec, ktorá ma dosť odpudzuje, je, keď niekto fajčí. Všeobecne. Keď žena fajčí, tak mne je vtedy na vracanie.

Aký by bol podľa vás svet bez žien?
Bez žien by to nešlo. Bez žien by to skrátka nefungovalo. Nedalo by sa reprodukovať a nemali
by sme navarené, a chodili by sme všetci špinaví. Boli by sme normálne stroskotanci. Každý z nás by bol Robinson Crusoe. Na tom ostrove by mal takú veľkú bradu a roztrhané nohavice. A
začali by sa kamarátiť s prvým ľudožrútom, ktorý by prišiel. Neboli by sme civilizovaní. Ženy nás tlačia k tomu, aby sme žili v nejakej civilizácii. Inak by sme boli všetci povešaní na
stromoch.

Predstavte si, že by ste boli jeden deň v koži ženy. Čo by ste si chceli vyskúšať? A čo vás na tej predstave desí?
Sex. Na jednej strane, určite by som si chcel vyskúšať ženský sex a na druhej strane už teraz ma
desí, že by ma to nebavilo.

Využili ste už niekedy aspoň malú lož, či už pri získavaní nejakej ženy, alebo vo vzťahu?
Samozrejme. Skôr by sme mali hľadať to, čo bolo pravdivé, keď som nejakej žene niečo hovoril. Toho by bolo menej, lebo vlastne tie kaleráby, keď sa tlačia, strašne veľa z toho je nepravdivých vecí. Alebo prikrášlených. Mám pocit, že hocičo poviem hociktorej žene, tak sa nezakladá na pravde. Ono sa to javí ako pravda, ale je to taká polopravda. Vždy sa to snažíme dokrášliť.

Autor: MÁRIA ŠIDLOVÁ
Foto: TV JOJ

- - Inzercia - -