Dnes je nedeľa, 12.júl 2020, meniny má: Nina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

"Bejby" Dominiky Mirgovej dostalo do vienka kvapky energie

december 04, 2013 - 16:13
Speváčka včera pokrstila album #Nová naozaj vo veľkom štýle. Sexi tanečnice Ladylicious, ona sama v dráždivom overale a núdza nebola ani po poriadne tvrdých chlapoch, rapperoch, ktorí sa stali CD-čku krstnými otcami. Pozrite si EXKLUZÍVNE fotografie z krstu na Ženskom webe!
Mladej speváčke energia na pódiu rozhodne nechýbala. Tanečnou šou s mixom svojich najväčších hitov predviedla Dominika v úvode krstu svojho albumu. Na samotný akt krstu si pozvala sexi speváčka čisto chlapskú zostavu. "Tento album je o láske, je o chlapoch, preto som sa rozhodla, že do sveta ho uvedú páni, s ktorými mám za sebou úspešné spolupráce a veľa som sa od nich pritom naučila," prezradila. Na pódiu privítala raperov Rakbyho, Suverena a Kaliho, ktorí albumu zaželali hlavne veľa pozitívnej energie a pokrstili ho práve energy drinkom, ktorý si každý z nich občas dopraje. Svoj album nazvala familiárne - "bejby".
Krstní otcovia CD-čka s Dominikou Mirgovou
 
"Viem, koľko ma to stálo úsilia, aby vyšiel, a je v tom taká symbolika - aby album mal dosť síl dostať sa k fanúšikom a urobiť im radosť, tak sme mu dopriali riadnu dávku energie, ale aj vitamínov," prezradila speváčka, ktorá sa na krste odviazala, ale si aj poplakala: "Som emotívny človek a možno som trochu veľa a dlho rozprávala, ale chcela som sa poďakovať každému, kto mi nejakým spôsobom poohol dostať sa tam, kde som. Som veľmi vďačná a odhodlaná makať ďalej," doplnila ambiciózna speváčka, ktorá si po akte krstu strúhla v sprievode klavíra a huslí ďalšie dve skladby z albumu #Nová, ktorý chystá vydať v druhej edícii, nakoľko prvá sa postupne vypredáva.
 
Ako to žilo na krste CD Dominiky Mirgovej si môžete pozrieť vo videogalérii!
 
Zdroj: Galgan music
foto: Zdenko Hanout
 

- - Inzercia - -