Dnes je štvrtok, 09.apríl 2020, meniny má: Milena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Britney Spears zrušila svoje koncerty

máj 01, 2015 - 14:27
Americká speváčka Britney Spears sa zranila a musela odvolať dva zo svojich koncertov. Lekár jej nariadil oddych a zrušenie plánovaných vystúpení v Las Vegas.
Spears si spôsobila zranenie počas stredajšieho koncertu vo Vegas. Tridsaťtriročná rodáčka z Mississippi sa šmykla a skončila na zemi počas vystúpenia s pesničkou Crazy. Koncert napriek vyvrtnutému členku dokončila. Svojich fanúšikov neskôr prostredníctvom  sociálnych sietí uistila, že je v poriadku a poďakovala sa im za všetky priania skorého uzdravenia. Neskôr napísala, že dva zo svojich koncertov musí zrušiť. "Láme mi srdce, že vám to musím oznámiť. Po tom, ako som si poranila členok, mi môj doktor odporučil, aby som cez víkend nevystupovala. Som z toho zničená," vyjadrila sa na Twitteri.  
 
V Las Vegas  Britney spieva už od roku 2013. Už budúci týždeň budeme môcť počuť nový singel Spears, z jej nadchádzajúceho štúdiového albumu. Pesnička dostala meno Pretty Girls a bude to spolupráca s Iggy Azalea. V rádiách by pesnička mala mať svoju premiéru 4. Mája a deň nato by už mala byť k dispozícii aj na iTunes. Videoklipu by sme sa mali dočkať 11. mája a už 17. mája dievčatá pesničku predstavia aj na Billboard Music Awards. 

 
Zdroj: SITA, Dušan Marko
Foto: Britney Spears

- - Inzercia - -