Dnes je pondelok, 18.november 2019, meniny má: Eugen
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Celebrity si uctili svoje mamy krásnymi vyznaniami

máj 11, 2015 - 12:07
Mnohé slávne osobnosti si uvedomujú, že bez podpory svojich mamičiek by ich život mohol vyzerať úplne inak. Na sociálnych sieťach zverejňovali fotografie svojich najmilších spolu s úprimnými vyznaniami lásky a obdivu. Iní uverejnili prejavy lásky svojich vlastných detí.

Mama modelky Karlie Kloss vychovala štyri úspešné dcéry. Najznámejšia poďakovala za svoj neobyčajný život práve jej.

„Šťastný Deň matiek tej najinšpiratívnejšej, najvášnivejšej, najnesebeckejšej, najoslňujúcejšej a najhúževnatejšej žene akú som kedy mala to privilégium spoznať. Mami, pomohla si Kristine, Kimberly, Kariann a mne vyrásť na mladé ženy, ktorými sme dnes. Naďalej si pre nás výzvou a podporuješ nás, aby sa z nás stali ženy, akými sme schopné sa stať. Sme požehnané, že ťa máme za náš vzor, našu mentorku, našu superhridnku a našu mamu. Ľúbim ťa.“ Napísala na sociálnej sieti Instagram topmodelka Victoria´s Secret Karlie Kloss.

Herečka a pomerne čerstvá mamička Liv Tyler zverejnila fotografiu so svojím trojmesačným synom Sailorom spolu s komentárom, v ktorom želá všetko dobré mamám na celom svete. „Veselý, šťastný Deň matiek všetkým ospalým mamám.“

Speváčka Ariana Grande zverejnila fotografiu so svojou „krásnou babičkou“.

Pre mamu pripravila krásne vyznanie. „Šťastný Deň matiek, mama! Tej najzábavnejšej, najpracovitejšej, najštedrejšej, prekrásnej, zlej mrške na svete. Ďakujem ti, že ma neustále inšpiruješ, a za to, že mi ideš nádherným príkladom. Ty si mi ukázala, ako byť láskavá, ale nie slabá, ako byť šéf, ale stále dáma, ako byť sladká, ale tvrdá, dávať a milovať tak veľkoryso ako je to možné, ale zároveň sa chrániť. Ďakujem, že si  vždy dávala svoju rodinu na prvé miesto (aj keď by som bola rada, keby si na prvé miesto dávala častejšie seba!!!), ž si ma učila tvrdo pracovať a zostať pri zemi, za to, že si ma naučila choreografiu Thriller-u, keď som mala 4 roky a za to, že si mi ukázala najnezištnejšiu, rýdzu lásku na svete. Milujem ťa z celého srdca a som tak neuveriteľne hrdá na to, že som tvoja dcéra. S láskou Ari.“

Topmodelka Adriana Lima, ktorá tiež predvádza spodné prádlo Victoria´s Secret, zverejnila fotografiu so svojou mamou. Vo svojej rodnej portugalčine na sociálnej sieti Instagram napísala: „So všetkým mojim obdivom, láskou a náklonnosťou. Pre túto veľkú ženu, ktorá bola vždy mojou pravou kráľovnou, najväčším príkladom manželky, matky a priateľky. Mami, mám ťa moc rada.“

Herečka a speváčka Jennifer Lopez ukázala darček od svojich dvoch detí. „Knihy napísané Maxom a Emme. Som taká vďačná, taká požehnaná. Veľké tučné ďakujem za všetky priania ku Dňu matiek od všetkých mojich fanúšikov. Tak veeeeeeľmi vás milujem! Vy všetci ma inšpirujete, aby som bola každý deň lepšia!!“

Uverejnila aj fotografiu so svojimi deťmi s prianím šťastného Dňa matiek všetkým úžasným mamám.

List od svojho potomka dostala aj herečka Gwyneth Paltrow, ktorá sa nezmohla na slová. Fotografiu komentovala iba láskou zlomeným srdiečkom.

„Aké mám šťastie, že má takú krásnu, bystrú, brilantnú a živelnú mamu?! Si moja inšpirácia každý deň - v každom okamihu svojho života. Šťastný Deň matiek.“ Napísala modelka Emily Ratajkowski.

Kim Kardashian sa zase tešila z prekvapenia svojho pozorného manželka. Ten ju prekvapil počas večere v reštaurácii v São Paule. „Každý jeden čašník, ktorý mi priniesol jedlo povedal: Toto je od pána Westa pre najlepšiu matku na svete. Skutočne mám najlepšieho manžela vôbec.“ Okrem toho dostala aj množstvo krásnych bielych ruží, ktorými jej zaplnil apartmán.

Ďalšie celebrity, ktoré prostredníctvom sociálnych sietí zverejnili fotografie a krásne priania nielen svojim mamám, ale aj mamám celého sveta boli herec Hugh Jackman, speváčky Selena Gomez, a Beyoncé, modelka Alesandra Ambrosio. Speváčka Kelly Clarkson mala krásny Deň matiek vďaka svojej usmievavej dcérke River Rose.

Dúfame, že aj vy ste si spomenuli na svoje mamičky a potešili ich aspoň úprimným vyznaním.

Zuzana Čapčíková

Foto: Instagram, Shutterstock

- - Inzercia - -