Dnes je piatok, 29.máj 2020, meniny má: Vilma
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Silvia Neubauerová: Vždy ma lákali médiá

marec 27, 2016 - 18:55
Finalistka Miss Bratislava, Silvia Neubauerová, bola už od malička úzko prepojená s umením a športom. Dnes ju okrem modelingu lákajú aj médiá.

Silvia Neubauerová: Vždy ma lákali médiá

"Keďže moja postava nemá klasické modelkovské miery, aktívne sa venujem skôr fotomodelingu, ako predvádzaniu na mólach," konštatuje Silvia, ktorej tvár a telo je skôr známe u našich susedov v Rakúsku, ako na Slovensku. Práve v Rakúsku ju titulovali ako "slovenskú Kim Kardashian".

jsp_2330_glamour_male.jpg

Silvia Neubauerová
Silvia Neubauerová
Foto: 
Jojo Samek

 
Doma si táto 26-ročná Bratislavčanka vyskúšala účasť v projekte Miss Bratislava a má za sebou aj niekoľko fotení. "Keďže od malička športujem a mám k nemu veľmi blízko, je mojou túžbou uplatniť sa ako moderátorka športových správ. Tam by som sa naozaj našla," prezrádza. V detstve sa Silvia venovala rôznym záľubám, okrem športu ju očarilo aj umenie, dodnes rada maľuje a píše básne.

img_0025_male.jpg

Silvia Neubauerová
Foto: 
archív S.N.

Silvia Neubauerová

 
"Voľného času veľa nemám, ale keď nie som v práci alebo sa nevenujem svojmu koníkovi, tak veľmi rada pečiem a experimentujem v kuchyni." hovorí s úsmevom a ako dodáva, jej experimenty s radosťou "testuje" jej partner.

Kone Silvii učarovali už v detstve, dokonca sa niekoľko rokov venovala aj parkúrovému jazdeniu na poloprofesionálnej úrovni. Hoci dnes sa už nezúčastňuje na pretekoch, každú voľnú chvíľu využíva na to, aby si zajazdila.

- - Inzercia - -