Dnes je piatok, 10.júl 2020, meniny má: Amália
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Soňa Skoncová nám ukázala svoju novú vychytávku z Los Angeles!

apríl 14, 2016 - 02:56
Charizmatická modelka, moderátorka a bloggerka Soňa Skoncová si Bratislavské módne dni nenechala ujsťani tento rok. Milovníčka módy sa na prehliadkovom móle objavila v nádhernej bielej róbe v spoločnosti svojich bývalých kolegýň z Fashion TV. V rozhovore sa dozviete aj to, čo špeciálne si Soňa priniesla z Los Angeles a ako sa dostala k farebných vlasom!

Jednou z našich najkrajších modeliek je nepochybne pôvabná Soňa Skoncová. Rodáčka z Prievidze aj tentokrát na móle Bratislavských módnych dní doslova žiarila. Soňa bola súčasťou špeciálnej prehliadky Alae by Fashion TV, ktorá bola pripravená pri príležitosti 5. výročia vysielania tejto módnej televízie na Slovensku a v Česku."Ja milujem bielu farbu, takže som sa cítila naozaj super. Mala som však menší problém, pretože šaty mi boli trošku veľké, takže sa museli dnes ráno zužovať," priznala Skoncová.

Soňa sa len nedávno vrátila z Los Angeles, odkiaľ si okrem nádherného opálenia a farebných parochní priniesla aj malú  drobnosť, v podobe špeciálneho krytu na telefón, ktorému podľahol aj klan Kardashianok. "Ľudia v Californii nosia šortky, šiltovky a žabky na nohách. Je to tam naozaj také krásne uvoľnené, čo ja zbožňujem," prezradila Soňa na margo módy v meste anjelov.

V rozhovore sa dozviete aj to, ako sa Soňa dostala k farebným parochniam, ktorými pred časom pobláznila slovenské médiá.

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI JAR/LETO 2016: Soňa Skoncová

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -