Dnes je štvrtok, 24.január 2019, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Robo Opatovský zverejnil skladbu V hlave ťa mám

máj 31, 2016 - 10:48
Slovenský spevák Robo Opatovský zverejnil skladbu V hlave ťa mám, ktorú už predstavil aj naživo počas koncertov. "Pieseň som napísal asi v polovici jarného turné a úžasné bolo, že som ju hneď mohol zahrať fanúšikom. Reakcie boli nad očakávania. Roztancoval som celý klub a dokonca v Prešove si tento song vypýtali ako prídavok. Som teraz teda zvedavý, ako sa skladba chytí. Dosť bolo romantických pomalých skladieb od Opatovského - to bude mojím heslom tohto leta," vyhlásil spevák.

O text novinky sa postaral Martin "Fefe" Žúži z kapely Hex. "S Fefem naozaj rád robím, je to úžasný textár a veľmi ústretový človek. Sám som zvedavý, ako sa naša druhá spolupráca vydarí. Nápad na pieseň prišiel hneď, celú hudbu som zložil asi za desať minút. Pesničku som si nahral do telefónu a po pár dňoch sa mi zdal hudobný motív vcelku dobrý. Refrén vznikol dokonca priamo aj so sloganom. Stále som však nebol spokojný, refrén mal dve časti a na letnú hitovku znel dosť komplikovane. Práve moji najbližší fanúšikovia ma nasmerovali k tomu, aby som refrén zjednodušil a nechal iba jeho prvú časť. Produkciu piesne si potom zobral na starosť Tomáš Löbb a Marek Rakovický z Lavagance. Veľmi sa teším, že na nahrávanie gitár prijal moje pozvanie vynikajúci Michal Bugala. Je to top muzikant a som rád, že spolupracujeme," prezradil spevák. 

13124574_1039119686141319_1869254165449096893_n.jpg

Foto: 
Facebook/Robo Opatovský

Novinka sa zaoberá láskou a vzťahom dvoch ľudí, ktorí si bez tohto druhého nevedia predstaviť život. "Pieseň je o tom, že keď si už na niekoho veľmi zvykneme, dokážeme mu tolerovať aj jeho občasné negatívne prejavy. Dosť často sa stretávam s tým, že ľudia povedia, 'Láska, ja si už život bez teba ani neviem predstaviť'. A o tom je skladba. Stále ťa mám v hlave a keď chvíľku nie si pri mne, som celý nesvoj. Jednoducho, neviem bez teba žiť a beriem ťa takú, aká si, aj s tvojimi malými nedostatkami. Ešte inak - chcem s tebou zostarnúť," objasnil 44-ročný interpret, ktorý plánuje tento rok na jeseň vydať album s vianočnými duetami. 

ROBO OPATOVSKÝ - V HLAVE ŤA MÁM (teaser)

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -