Dnes je sobota, 11.júl 2020, meniny má: Milota
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dobehnite na párty: Pripravili sme pre vás bohatý kultúrny program!

júl 01, 2016 - 22:09
Už zajtra vybehnite s nami na skvelú letnú party v priestoroch hotela Altes Kloster v Hainburgu. Okrem výborného pocitu z behu vás čaká bohatý sprievodný program pre celú rodinu! Nenechajte si ujsť tento jedinečný športový deň.

Mesačník Slovenka ZDRAVIE RODINY v spolupráci s partnermi pre vás pripravil nezabudnuteľnú športovú udalosť. Už 2. júla 2016 na vás na Tyršovom nábreží v Bratislave čakajú aktivity pre deti, stretnutie s redakciou Slovnenka ZDRAVIE RODINY či rozcvička s Vierkou Ayisi. V cielovej zóne sme pre vás pripravili darčeky, ako pamiatku na preteky a od 18,00 aj bohatý kultúrny program, ktorého vrcholom je TOMBOLA. Do tej je zaradený každý, čo bude mať štartovné číslo.

Presne o 14,00 začne registrácia na "voľný presun" do Hainburgu. Do symbolických pretekov sa môžete registrovať priamo na mieste a nezáleží na tom, či budete bežať alebo trasu prejdete na bicykli. Pre tých, čo nebudú vládať sú pripravené po ceste autobusy. Dôležité je prísť so štartovým číslom do ciela, ktorý je v Altes Kloster Hotel Hainburg. 

Tešiť sa môžete aj na detskú módnu prehliadku oblečenia značky Ceremony a štýlových tenisiek Shoozers by Sofia Zara Vittek. Výťažok z tenisiek, ktoré navrhla dcéra Patrícii Vittekovej, bude venovaný talentovaným deťom v najlepšom futbalovom tábore. Týmto vás zároveň pozývame aj na nezabudnuteľný Vittekcamp! 

letak.png

Foto: 
vittekcamp

 

 

- - Inzercia - -