Dnes je utorok, 17.júl 2018, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Moto G4 Plus: Dostanete viac!

august 03, 2016 - 17:20
Pokiaľ ide o smartfóny, niekedy sa cítime sklamaní. Veci, na ktorých záleží najviac – ako napríklad získanie skvelých záberov z futbalových zápasov našich detí, video hovory s mamou alebo celodenná výdrž batérie – jednoducho nenapĺňajú naše očakávanie. A nemalo by to tak byť. Smartfóny by sa mali zameriavať na technológiu, ktorá uprednostňuje veci, na ktorých ľuďom záleží.

Moto G4 Plus má niekoľko nových prvkov určených pre tých, ktorí od svojho telefónu potrebujú ešte niečo viac. Po prvé ide o pôsobivý fotoaparát. Nie je nič horšie ako keď zmeškáte ten správny moment. Teraz sa vám to už nestane. 16MP fotoaparát smartfónu Moto G4 Plus má dve dodatočné technológie rýchleho zaostrovania, laserové zaostrovanie a automatické zaostrovanie s fázovou detekciou, takže vždy urobíte ostré a jasné fotky, ktoré si môžete prezerať na krásnom 5,5“ Full HD displeji. DxOMark, dôveryhodný priemyselný štandard pre hodnotenie zobrazovacej kvality fotoaparátov a objektívov, zaradil Moto G4 Plus na základe kvality fotografií medzi špičkové fotoaparáty v smartfóne, pričom predbehli aj iPhone 6S, iPhone 6S Plus ako aj ďalšie telefóny, ktoré sú aj dvojnásobne drahšie.

Moto G4 Plus nezaostáva ani vo výkone. O plynulé reakcie sa postará čistý Android spolu s výkonným osemjadrovým procesorom Snapdragon 617. Moto G4 Plus podporuje TurboPower nabíjanie, vďaka ktorému predĺžite výdrž batérie o 6 hodín za 15 minút v nabíjačke. 25 W adaptér pritom nájdete priamo v balení.

Už vás nebaví zápasiť so svojim telefónom, aby ste ho zapli a prihlásili sa? Vďaka čítačke odtlačkov prstov, ktorú zväčša nájdete v drahších zariadeniach, vám na okamžitú aktiváciu telefónu stačí jednoduchý dotyk.

Moto G4 Plus bude dostupný v oboch farebných prevedeniach – bielej a čiernej –  26. augusta 2016 za cenu od 269 EUR s DPH u autorizovaných predajcov.

- - Inzercia - -