Dnes je pondelok, 18.február 2019, meniny má: Jaromír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Šteklivý trailer Fifty Shades Darker prekonal rekord v počte pozretí

september 18, 2016 - 10:47
Oficiálna ukážka snímky Fifty Shades Darker prekonala rekord v počte pozretí za prvých 24 hodín, ktorý držal trailer filmu Star Wars: Sila sa prebúdza (2015). Informoval o tom portál magazínu The Hollywood Reporter s odvolaním sa na štúdiá Universal.

Prvý oficiálny trailer debutoval v stredu a za 24 hodín nazbieral 114 miliónov pozretí na rôznych digitálnych platformách - YouTube, Facebook, Instagram a i. Len na oficiálnej facebookovej stránke snímky ich pritom počas prvej hodiny zaznamenal viac ako 2,5 milióna. Počet pozretí v Severnej Amerike dosiahol za prvý deň 39,4 milióna. Väčšina z celkového počtu však pochádza z viac ako 32 zahraničných trhov, vrátane Veľkej Británie, Mexika či Francúzska, kde dosiahol hranicu 74,6 milióna. 

fiftyshadesdarker.png

Foto: 
Youtube

Doterajším držiteľom rekordu bol trailer filmu Star Wars: Sila sa prebúdza, ktorý za prvých 24 hodín nazbieral 112 miliónov pozretí, čím prekonal rekord z apríla 2015, ktorý vytvoril teaser tej istej snímky. Ten mal za prvý deň na konte 88 miliónov pozretí. 

V snímke Fifty Shades Darker, ktorá je adaptáciou druhého dielu knižnej série spisovateľky E. L. James, sa opäť predstavia Jamie Dornan ako Christian Grey a Dakota Johnson ako Anastasia Steele. Tržby prvého dielu Päťdesiat odtieňov sivej (2015) dosiahli celosvetovo viac ako 571 miliónov dolárov. Pokračovanie dorazí do slovenských kín 9. februára 2017. 

Fifty Shades Darker - Official Trailer 1 (Universal Pictures) HD

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -