Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominika Mirgová prekvapuje: V novom klipe spieva v daždi a s roztečeným makeupom

október 15, 2016 - 11:46
Dominika Mirgová si na svojej vizáži dá vždy záležať. Preto fanúšikov prekvapilo, že v najnovšom videoklipe Objím ma, sa speváčka objavila s roztečeným makeupom. Zámerne. To spôsobil dážď, ktorý na seba privolala sama za pomoci hasičského auta. Melancholickú skladbu Objím ma sprevádza čiernobiely vizuál a kopa silných emócií.

Video ku skladbe Objím ma sa v mnohom odlišuje od speváčkiných iných videoklipov. Podľa jej vlastných slov si na seba uplietla bič: “Chcela som niečo iné, nezvyčajné a možno trochu nepohodlné. A to sa mi splnilo. Pršalo na mňa, vonku 10 stupňov, spievala som odzadu, rátala každý krok, samozrejme som cúvala, nekráčala normálne dopredu. Bolo to úplne iné nakrúcanie, než obyčajne, ale veľmi som si ho užila. Výsledok stojí za to,” prezradila Dominika, ktorá za technicky náročné nakrúcanie vďačí svojmu tímu a režisérovi Štefanovi Lelovičovi.                                         

7107387e450.jpg

Foto: 
dominika mirgova/objim ma

“Pesnička je o túžbe po objatí, ľudskom kontakte, a týka sa podľa mňa každého. Nejde vyslovene o vzťah medzi partnermi, môže ísť o objatie kamarátske, objatie rodiča s dieťaťom, ľudský kontakt, ktorý každý z nás potrebuje,” doplnila speváčka, ktorá skladbu predstaví aj v rámci svojho prvého turné Armáda Tour, ktoré začína už 21.10 v Trenčíne: “Pôjde o veľkú šou, s kapelou, tanečníkmi, hosťami, veľmi sa na teším a verím, že sa bude to, čo pripravujeme, páčiť fanúšikom. S nimi sa stretnem na autogramiáde po každom koncerte a na to sa teším asi najviac, na tú energiu.”

ARMÁDA TOUR sa predstaví v mestách: 

21.10. TRENČÍN – kino Hviezda

22.10. BANSKÁ BYSTRICA – Aula SZU

28.10. HUMENNÉ – Dom kultúry

29.10. LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Dom kultúry

5.11. NITRA – Klub Nájomná jednotka 210

 

V týchto dňoch teda Dominiku zamestnáva najmä príprava na turné, skúšky s kapelou a tanečné tréningy, no popri tom stihla pripraviť aj nový videoklip. 

Dominika Mirgova - OBJIM MA (Official video)

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -