Dnes je sobota, 21.apríl 2018, meniny má: Ervín
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Fitness diár 2017

október 16, 2016 - 11:25
Keď vlani vyšiel Fitness diár na rok 2016, stal sa okamžite hitom jesene i zimy. Množstvo užitočných rád, tipov, recepty, motivačné strany... Jedinečný diár, ktorý vás povedie za krásnou postavou a telom plným zdravia a energie je tu opäť. Tentoraz na rok 2017, ešte lepší, graficky prepracovanejší a s novými radami a tipmi.

Skvelý pomocník, ak to so svojím zdravým myslíte vážne. Rozhodli ste sa lepšie stravovať? Začať cvičiť? Vyformovať si postavu?
Jednoducho, rozhodli ste sa pre seba urobiť viac?
Fitness diár 2017 vám v tom rozhodne pomôže!
Obsahuje výzvy na každý mesiac, zdravé a chutné recepty, tipy na cvičenie...
S diárom budete naozaj jesť zdravšie, cvičiť pravidelnejšie, plniť si sny a najmä žiť radostnejšie. Nielen na pár dní, ako to pri predsavzatiach neraz býva. Ale každý jeden deň.

Aj toto nájdete v novom Fitness diári 2017:

 • Plánovač cvičenia na každý týždeň. Bude vás motivovať k pravidelnému cvičeniu a navyše budete mať skvelý prehľad nad svojimi pohybovými aktivitami.
 • Mega dávku motivácie od úspešných fitness tréneriek a inšpiratívnych ľudí.
 • Zdravé tipy a rady. Napríklad ako si vypracovať sexy brucho, ako stres ovplyvňuje našu postavu, ako si poradiť so svalovicou ap.
 • Vyznačené dni vhodné na odľahčenie jedálnička, dni vhodné na masáž, či dokonca dni, kedy sa neodporúča piť káva, a pod.
 • Zdravé recepty - jednoduché a zároveň chutné (napr. na zdravé lievance, bleskové nátierky, fit placky, či tyčinky).
 • Podrobný návod na spísanie svojich cieľov a na ich postupné dosahovanie.
 • Inšpiratívne citáty známych osobností na nakopnutie a povzbudenie.
 • Výzvy na každý mesiac - na posilnenie svojich fyzických i duševných schopností (napr. na zlepšenie kondičky, pre zdravý chrbát, na žitie viac v prítomnosti atď.)
 • Jedinečné maľovanky nakreslené špeciálne pre tento diár.
 • Menštruačný kalendárik a zaujímavé informácie o tom, ako sa dá využiť ženský cyklus vo svoj prospech.
 • Motivačné fit kalendáriky a záložky na vystrihnutie a vloženie do peňaženky či knihy.

Využite pozitívne afirmácie

Pozitívne myslenie a radosť sa môžu stať neoddeliteľnou súčasťou tvojho života, a to i vďaka afirmáciám. Afirmácia je pozitívne tvrdenie, krátka vetička, ktorá hovorí o niečom pozitívnom, napr. čo chceš, aká chceš byť, čo robíš, čo ti robí radosť a i. Slúži aj na to, aby si presvedčila samu seba a dokázala tak zmeniť svoj negatívny postoj, myslenie a názor. Jej cieľom je preprogramovať myseľ pozitívnejším smerom.

AKO BY MALA AFIRMÁCIA VYZERAŤ?
Do Fitness diára sme na každý týždeň (úplne hore v prehľade týždňa) zapísali afirmácie, ktoré môžeš prijať za svoje, aby ti spríjemňovali dni a pomohli myslieť pozitívnejšie. Prípadne si sama zostav afirmáciu, ktorá zodpovedá presne tomu, čo chceš v živote zmeniť.

Dôležité je, aby bola táto vetička:             
1. Krátka a výstižná.
2. Ladená v pozitívnom duchu.
3. Napísaná v prítomnom čase.

Napr. namiesto neustáleho opakovania: „Som tučná.“ si hovor „Vážim xy kíl“, príp. „Som krásna žena“. „Som so sebou spokojná“ a pod. Alebo namiesto „Nechcem trpieť chorobou.“ používaj „Som zdravá.“ a pod.

 

- - Inzercia - -