Dnes je pondelok, 23.apríl 2018, meniny má: Vojtech
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/SÚŤAŽ: Vyhrajte balík profesionálnej zubnej starostlivosti

november 01, 2016 - 17:29
Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku a môžete získať balík zubnej starostlivosti s produktami určenými na odstraňovanie zubného povlaku a na citlivé zuby.

Zdravé ďasná, zdravé zuby

Naše zuby sú každý deň vystavené množstvu negatívnych faktorov. Najmä zubnému povlaku, ktorý časom stvrdne, zmení sa na zubný kameň a dráždi ďasná. Pri dlhodobom zápale dochádza k ich ustúpeniu, obnaženiu zubných krčkov a následne k strate zubov. Systém starostlivosti Meridol® zložený zo zubnej pasty a ústnej vody inaktivujú neodstránené zvyšky zubného povlaku, zabraňujú tvorbe nových nánosov, pôsobia proti zápalu ďasien. Obsahuje totiž účinné látky aminfluorid a fluorid cínatý. K dôkladnému odstráneniu povlaku prispieva aj zubná kefka s mikrojemným zakončením vlákien, ktorá čistí dôkladne, najmä na okrajoch i zapálených ďasien, pričom ich nezraňuje       

1.png

Foto: 

2.png

Foto: 
                                         

Citlivé zuby

Po ústupe ďasien a poškodení zubnej skloviny dochádza k precitlivelosti zubov na teplo a chlad. Okamžitú úľavu od bolesti poskytuje systém starostlivosti elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL zložený zo zubnej pasty a ústnej vody. Vďaka obsahu arginínu, aminokyseliny pomáhajúcej neutralizovať cukrové kyseliny v zubnom povlaku, vracia pH na zdravú úroveň. Zároveň remineralizuje zubnú sklovinu. Aplikácia je jednoduchá. Stačí naniesť zubnú pastu pomocou špičky prsta priamo na citlivý zub a jemne masírovať po dobu 1 minúty dvakrát denne. Vďaka tomu dôjde k uzavretiu tubulov, ktoré vedú k citlivým nervovým zakončeniam zuba a zablokovaniu bolesti. Pri pravidelnom používaní vytvorí komplex dlhodobú ochrannú bariéru, ktorá funguje ako ochranný uzáver a pôsobí proti nežiaducej citlivosti zubov.

3.png

Foto: 

Blahoželáme výhercom: Dana Hajzušová zo Sabinova, Marta Pagáčová z Púchova a Renáta Mularčíková z Prešova.

- - Inzercia - -