Dnes je pondelok, 23.apríl 2018, meniny má: Vojtech
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 vecí, ktoré muži vo vzťahu očakávajú, ale nikdy nevyslovia nahlas...

november 04, 2016 - 11:54
Muži sú v otázke lásky poväčšine skôr pozorovatelia, než tí, ktorí by o nej chceli viesť siahodlhé debaty.

My ženy sme tie, ktoré nevypovedané veci vykladáme na stôl a snažíme sa o nich rozprávať. To ale neznamená, že muži nad vzťahom nerozmýšľajú a nemajú od neho rôzne očakávania.
Minimálne týchto päť vecí musí mať chlap vo vzťahu, aby v ňom bol spokojný a šťastný.

Ocenenie

Tí naši muži sú dobré známi svojim egom. Preto potrebujú na margo svojej osoby z času na čas počuť pochvalu, aby vedeli, že sú svojou láskou pochopení a cenení. Je to ich prirodzená potreba. Skúste dnes partnera pochváliť za niečo, čo sa mu poradilo a uvidíte, ako sa mu zdvihne nálada a tým samozrejme aj vám.

Intímne spojenie

Samozrejme obe pohlavia majú svoje sexuálne potreby, no muži túto potrebu prežívajú o niečo viac. Potrebujú cítiť, že sú so svojou partnerkou naladení na rovnakú vlnu, že ich bavia rovnaké veci. Nepotrebujú to mať každý deň, to je možno len mýt, ale k šťastiu a k celkovej spokojnosti sex bez pochýb potrebujú.

Priestor

Muži potrebujú cítiť voľnosť. Neznamená to, že vyhľadávajú otvorené vzťahy a radovánky na rôznych frontoch, jednoducho si potrebujú aj od nás žien na chvíľku oddýchnuť, načerpať nové sily, aby za nami prišli vysmiati a plný elánu. Ak svojmu partnerovi poskytnete jeho životný priestor, bude sa vám obom dýchať ľahšie a vzťah bude o to pevnejší.

Dotyky

Nie len tie sexuálne, ale dotyky vo všeobecnosti. Tak, ako my potrebujeme cítiť náklonnosť z ich strany (a v posteli sa „pcháme“ pod ich prikrývku), tak aj naši muži potrebujú dotyky. Nie každý si ich ale dokáže vypýtať, preto na ne netreba zabúdať.

Istota

Ak sa muž, ale i žena, cíti vo vzťahu neistý, je to len zbytočné trápenie. Muž potrebuje od svojej partnerky istotu, cítiť jej oporu a vedieť, že sa na ňu môže vo veciach spoľahnúť. Nespoľahlivá žena je pre chlapa doslovne na príťaž.

- - Inzercia - -