Dnes je pondelok, 27.máj 2019, meniny má: Iveta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Stužková sa blíži: Večerné šaty, vďaka ktorým budete kráľovné vášho večera

november 07, 2016 - 12:29
Jeden z najkrajších večerov mladých dám je určite stužková. Výber šiat netreba podceniť, je to udalosť, ktorú zažijete len raz za život. Nechajte sa inšpirovať.

Červená klasika

Šatami červenej farby nepokazí nič ani blondína, ani bruetka. Krásne ladia so zlavou farbou, preto doplny a kabelka v zlatom prevedení môžu  byť tou správnou voľbou. Naviac, v červenej budete neprehliadnuteľná.  

stuz_5.jpg

Foto: 
net-a-porter.com, archív značiek

Dáma v čiernej

Kto by nemiloval nesmrteľnú čiernu farbu. Dása sa ľahko skonbinovať s rôznymi doplnkami a šaty lahodiace vašej postave z vás vykúzlia femme tatale. 

stuz_4.jpg

Foto: 
net-a-porter.com, archív značiek

Šik a hra farieb

Nebojte sa skonbinovať viaceré farby. Napríklad bordová, alebo krvavá-červená idú ruka v ruke so zelenou farbou. Stačí trošku zaexperimentovať a budete originál, na ktorý sa nezabúda. 

stuz_2.jpg

Foto: 
net-a-porter.com, archív značiek

Ľadová kráľovná 

Ak milujete bledé až biele farby, určite môžete siahnuť aj po nich. Jemné ženské farby sa hodia aj počas slávnostného večera a pôsobia nežne až zmyselne. Krásne ladia so striebornými doplnakmi. 

stuz_1.jpg

Foto: 
net-a-porter.com, archív značiek

Bohyňa

Ak sa odvážite na zlatú farbu, určite zažiarite. Ak je odtieň vašej pokožky tmavší, je to len plus, pretože zlatá vynikne najviac na tmavšej pokožke. V kombinácii s čiernou je to to pravé orechové. 

struz_3-.jpg

Foto: 
net-a-porter.com, archív značiek

- - Inzercia - -