Dnes je piatok, 29.máj 2020, meniny má: Vilma
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ak pre muža v posteli spravíte tieto štyri veci, bude vás doslova nosiť na rukách...

november 08, 2016 - 15:47
Tieto triky vám môžu pomôcť k vytúženému vyvrcholeniu z oboch strán a zaručiť, že váš partner bude tým najšťastnejším mužom. Tieto štyri posteľné triky stoja za vyskúšanie.

1. Otvorte vašu myseľ

Nič nevzrušuje muža tak, ako nové praktiky v posteli, ktoré vymyslí jeho partnerka. Ak nie ste spontánny typ, môžete si pomôcť filmom pre dospelých, možno vás niečo napadne. Už len erotický film je v posteli veľakrát dobrá pomôcka a zdroj inšpirácie. Určite sa toho nebojte. Váš muž z vás bude milo prekvapený.

2. Muži majú radi naše ústa

Orálny sex nikdy nevyjde z módy a muži ho jednoducho milujú. Niektorí ho dokonca považujú za neoddeliteľnú súčasť milovania, alebo predohry a preto by sme na neho nemali zabúdať. Ak bude vidieť, že vás táto hra naozaj baví, nie je nič, čo by ho vzrušovalo viac.

shutterstock_409470220.jpg

Foto: 
Shutterstock

3. (Ne)obyčajná masáž

Obyčajná masáž môže byť pred milovaním neobyčajne dobrá. Začnite jeho šijou, plecami, až budete prechádzať nižšie a nižšie. Čím dlhšia bude masáž, tým bude vaša polovička viac uvoľnená a pripravená sa vám za tento relax poďakovať dokonalým sexom. Muži vedia dobrú masáž a ženské dotyky naozaj oceniť.

shutterstock_408173824.jpg

Foto: 
Shutterstock

4. Experimenty v pozíciách

Stereotyp môže nastať aj v sexe, pokiaľ ste si zvykli na vaše dve, tri obľúbené pozície. Muži radi pozerajú erotické filmy najmä preto, lebo vidia, aké rôzne polohy dokážu ženy pri sexe urobiť a to ich veľmi vzrušuje aj v reálnom živote. Nebojte sa vyskúšať novú polohu napríklad na kuchynskom stole, alebo v sprche. Kedy ste to vyskúšali naposledy?

Prečítajte si tiež: 5 vecí, ktoré muži vo vzťahu očakávajú, ale nikdy nevyslovia nahlas...

- - Inzercia - -