Dnes je pondelok, 28.máj 2018, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Odpovedáte úprimne na otázku o počte vašich sexuálnych partnerov? Takáto je ale realita...

november 11, 2016 - 17:54
Ak ste napríklad na prvom rande s potenciálnym partnerom a príde náhodne reč o počte bývalých sexuálnych partnerov, určite viac zostanú zaskočené ženy...

Je to len číslo...

Či ste spali s dvoma, alebo piatimi mužmi, je len vaša vec a nemôžete očakávať, že vám niekto zodpovie na túto intímnu otázku úprimne.
Aj tí najotvorenejší ľudia, ktorí nemajú problém odpovedať na chúlostivé otázky, nepovedia takmer nikdy presný počet ich sexuálnych partnerov.  Nepokladá sa to za zdržanlivosť, alebo hanbu, ide skôr o úplne inú vec.

Pozrite sa na to, ako sú vnímaní muži, ktorí mali viac sexuálnych partneriek a ako sú naopak vnímané ženy.

Rozdielne pohlavia, rozdielny pohľad

Ak sú zvesti o vašom kolegovi, že vystriedal niekoľko žien, že spal s tou, či s hentou, nikto sa na neho nepozerá ako na „lacného“ muža, ktorý si nezaslúži rešpekt.
Ak sa takéto niečo hovorí o žene, všetci dobre vieme, za čo je označovaná a ako je vnímaná, pritom nespravila nič odlišné od toho, čo spravil muž.
Žena, ktorá chce byť rešpektovaná, mať dobré meno a vybudovať si zázemie v živote, „nesmie“ o počte svojich partnerov vysloviť príliš veľké číslo, pretože názor na ňu sa okamžite v očiach niektorých ľudí mení. Ako potom povedať pravdu? Tak, že ju nepoviete...

Niet sa čomu čudovať

Ak ste napríklad na prvom rande s potenciálnym partnerom a príde náhodne reč o počte bývalých sexuálnych partnerov, určite viac zostanú zaskočené ženy. Pri mužovi je počet 5 a viac odpustený, no ak mala žena viac, než päť sexuálnych partnerov, už začína byť podozrivá.
Je to vlastne táto pomýlená a nespravodlivá mienka, kvôli ktorej niektoré ženy radšej zaklamú, len aby neboli odsúdené. A nieto sa čomu čudovať.

- - Inzercia - -