Dnes je sobota, 11.júl 2020, meniny má: Milota
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Natália Hatalová v novom klipe prenasleduje a hľadá samú seba

november 18, 2016 - 11:19
Vizuál k moderne znejúcej piesni počas dvoch hektických dní v Brne nakrútila režisérka Marta Stosio v spolupráci s kameramanom Adamom Ligockim z Poľska. V emotívnej novinke finalistka tretej slovenskej SuperStar okrem spevu zaujme aj niekoľkými podobami, ktoré sú navzájom v rozpore. O jej vizáž v klipe sa postaral módny dizajnér Boris Hanečka.

Videoklip podporuje hlavnú myšlienku skladby, že kvôli očakávaniam spoločnosti sme ochotní dať si masku a zabudnúť na svoje túžby. Takto ale deformujeme vlastné sny a strácame samých seba,“ vysvetľuje Natália Hatalová. V klipe odhaľuje životnú cestu, po ktorej sa vydáva a ktorá je plná pochybností a strachu, či koná správne - tak ako tomu bolo aj v jej prípade počas prvých rokov v šoubiznise. V závere klipu Natália zistí, že tajomná čierna postava, ktorá ju prenasleduje, je vlastne časť jej osobnosti.

natalia-hatalova_2.jpg

Foto: 
Matt Rybansky / Adam Ligocki

Je to príbeh, ktorý iste zažili viacerí. V niektorých momentoch si prestávame veriť a začíname o sebe pochybovať. Hoci si myslíme, že ten najväčší vyzývateľ sú vonkajšie okolnosti, opak je pravdou a sami sebe dokážeme uškodiť najviac,“ dodáva speváčka, ktorej s tvorbou singla pomohli renomovaní umelci. Hudbu zložil a zaranžoval Vlado "Randy" Gnepa, s ktorým ju spája predchádzajúca spolupráca na pesničke Be Strong, a otextoval ju Juraj Žák, známy najmä ako autor textu piesne Vráť mi tie hviezdy Beaty Dubasovej. Melódiu si Natália skomponovala sama.

natalia-hatalova.jpg

Foto: 
Matt Rybansky / Adam Ligocki

Ako dodáva, v novinke sa chcela zámerne vyhnúť populárnej angličtine, pretože rodný jazyk sa prirodzenejšie spája s osobnou výpoveďou. "Verím, že sa v piesni nájde každý. Je začiatkom novej éry a po nej budú nasledovať ďalšie, na ktorých intenzívne pracujem," prezradila.

Speváčku, ktorá sa v júni vydala a je z nej Natália Olcsváry Hatalová, ste mohli v posledných rokoch vidieť najmä na divadelných doskách. Aktuálne účinkuje v muzikálových predstaveniach Šľahačková princezná a Mačky, predtým sa objavila v populárnej Atlantíde a Čajočkách. V Čechách ju mohli fanúšikovia vidieť v muzikáloch Zorro a Dobře placená procházka.

natalia-hatalova_1.jpg

Foto: 
Matt Rybansky / Adam Ligocki

V rámci hudby spolupracuje s viacerými úspešnými umelcami, vystupuje so svojou kapelou, účinkuje aj vo formácii La Gioia Divas a koncertuje aj s Richardom Rikkonom a s triom La Gioia. Diváci ju mohli vidieť účinkovať aj v seriáloch televízie JOJ, či v hrách Slovenského rozhlasu. Vyštudovala muzikálové herectvo na JAMU v Brne a do pamäti verejnosti sa zapísala účasťou vo finále speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar v roku 2007.

Pozrite si videoklip ku krásnej piseni "Kto naozaj som"

Natalia Hatalova - KTO NAOZAJ SOM... (Official video)

Autor: 
Adam Ligocki

- - Inzercia - -