Dnes je sobota, 17.november 2018, meniny má: Klaudia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Kristína má nový hit „Vianočná jahoda“ a beznádejne vypredanú Bratislavu a Košice!

november 22, 2016 - 10:40
Krásna a úspešná Kristína má novú vianočnú pesničku! Je to veľmi pôvabný a pozitívny song, ktorý vyjadruje ako mladá umelkyňa miluje tieto sviatky. Text k piesni „Vianočná jahoda“ opäť napísal Kristínin textár, oceňovaný Kamil Peteraj, hudbu zložil Martin Kavulič.

„Vianočná jahoda“ dostala aj vizuálnu podobu, videoklip v zrube v Slovenskom raji produkoval Mayo Hurajt a režisérom je Roman Gregorička. Účinkuje v ňom Kristína, ktorá už neraz dokázala, že je nielen vynikajúcou speváčkou, ale aj šikovnou herečkou. Dôkazom toho, že rady fanúšikov Kristíny sa neustále rozširujú je beznádejne vypredané predvianočné česko-slovenské turné! V Bratislave sa na ňu tešia priaznivci v napraskanej  Aegon Aréne a v Košiciach v plnej Angels Aréne. Započúvajte sa do Kristíninej krásnej vianočnej novinky. Pieseň „Vianočná jahoda“ nesmie chýbať pri vašom štedrovečernom stole! Očarujúca Kristína si pre fanúšikov pripravila vianočné prekvapenie. Má novú pesničku, z ktorej dokonale cítiť, ako veľmi miluje tieto sviatky. Pôvabný song srší pozitívnou energiou a šťastím.

2.jpg

Foto: 
Marián Kavulič

5.jpg

Foto: 
Marián Kavulič

„Na túto skladbu som sa veľmi tešila, pretože naposledy som vianočnú pieseň naspievala na môj tretí album v roku 2012 a trošku mi to už chýbalo. Predstavujem vám moju novinku s názvom „Vianočná jahoda“. Keďže milujem Vianoce, neskutočne ma bavilo spievať, prežívať a predstavovať si krásnu atmosféru týchto sviatkov,“ vraví s úsmevom sympatická Kristína Peláková.  Novú pesničku Kristíne napísal osvedčený tandem – hudbu zložil Martin Kavulič, text našil na mieru sympatickej umelkyni oceňovaný Kamil Peteraj.

Mohlo by vás zaujímať: Aj vy ste si všimli na speváčke Kristíne tento obľúbený detail? Nosí ho takmer vždy...

„Na Vianoce sa vždy do éteru vyrojí mnoho pesničiek od kolied, cez duchovné až po čisto komerčné melódie, ale to nič nemení na tom, že možno stále na tému šťastných Vianoc napísať aj niečo nové. I keď tradícia – Vianoce sú sviatkami silnej tradície – až tak veľmi nepustí. Tentoraz Kristína naspievala pesničku veľmi ľahučkú, veríme, že aj pôvabnú, takpovediac do každej rodiny. Myslím si, že máloktorá interpretka má v sebe taký pozitívny náboj ako ona a tak je predpoklad, že pesnička zaujme pozitívnosťou, ktorú vyžaruje,“ vraví Kamil Peteraj.

8.jpg

Foto: 
Marián Kavulič

7.jpg

Foto: 
Marián Kavulič

Nový song dostal aj obrazovú podobu. Vo videoklipe hviezdi krásna Kristína, ktorá je aj výbornou herečkou. Presvedčila o tom už vlani, keď hrala jednu z hlavných postáv v novej slovenskej vianočnej rozprávke „Johankino tajomstvo“. 

6.jpg

Foto: 
Marián Kavulič

„Videoklip som zverila do rúk Mayovi Hurajtovi a režisérovi Romanovi Gregoričkovi, s ktorými som spolupracovala aj pri videoklipe „Navždy“. Nakrúcali sme dva dni v krásnom zrube v Slovenskom raji. O styling sa postarali Jana Gavalcová a Jana Thomas. Vizáž som zverila do rúk Mirke Baluchovej. Vianoce sú pre mňa symbolom radosti, ktorú prežívame so svojimi blízkymi, keď sa spievajú vianočné koledy, pečú medovníky, pripravujú sa chutné jedlá, spoločne zdobíme stromček a zútulňujeme svoj domov krásnymi dekoráciami. Presne taká bola moja predstava o videoklipe,“ uzatvára s úsmevom Kristína.

Kristína - Vianočná jahoda (Oficiálny videoklip)

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -