Dnes je štvrtok, 18.október 2018, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Muži prehovorili o ich najlepšom sexuálnom zážitku: Z druhého príbehu vám bude horúco...

november 29, 2016 - 14:20
Čo je lepšie ako prečítať si vášnivý príbeh plný sexu? Lepšie je už len zažiť ho a títo páni sa nám zdôverili s ich najlepšími sexuálnymi zážitkami.

Štúdium

Na vysokej škole som sa spoznal s jednou ženou, ktorá pracovala v škole, Nebola profesorka, ale pracovníčka na študijnom oddelení. Bola odo mňa o desať rokov staršia, ale vyzerala naozaj sexi. Všetci moji spolužiaci chodili na študijné oddelenie aj keď nemuseli, len aby túto ženu mohli pozorovať. Keď som si tam raz išiel niečo potvrdiť, boli sme tam len my dvaja. Ona mi dala svoje telefónne číslo a povedala, aby som sa jej večer ozval. Keď som jej večer zavolal, povedala mi kde býva a ja som k nej prišiel. Zverila sa mi, že som jediný muž, ktorý ju priťahuje a nikdy nezažila takú chémiu. Vyspali sme sa spolu vtedy prvýkrát a spávali sme spolu počas celého môjho štúdia. Keď som školu ukončil, už sme sa viac nestretli. Nezabudnem na ňu ale nikdy. (Stano 30)

Zoznamka

Na jednej zoznamke som sa pred rokmi zoznámil s krásnou ženou. Mali sme online sex asi trikrát. Cez kameru sme si hovorili čo robíme a dávali tomu druhému príkazy. Bolo to naozaj vzrušujúce. O dva týždne na to som to nevydržal a išiel za ňou. Cesta trvala asi tri hodiny, keďže býva na opačnom konci krajiny. Stálo to za to, milovali sme sa celý víkend a aj ten nasledujúci. Teraz sme už 5 rokov svoji. Online sex má svoje čaro. (Martin 31)

Bývalá

Moja ex mala jednu celkom milú „úchylku“. Vždy keď ju niekto v práci vytočil, alebo mala ťažký deň, potrebovala si to vynahradiť dobrým sexom. Ešte som takú ženu nezažil, pretože väčšinou to býva naopak. Žena po ťažkom dni na sex ani nepomyslí. No táto bola iná, ešte ani neotvorila dvere od bytu a už sa vyzliekala a mne sťahovala nohavice. Vždy to začalo orálnym sexom a pokračovalo bujarou nocou. (Tomáš 34)

Orgie

Raz sme sa s bývalou priateľkou nechali nahovoriť na group sex, kde bolo niekoľko ľudí. Niektorí sa len prizerali, niektorí si to medzi sebou rozdávali a moja ex sa pridala k dievčatám, ktoré sa bozkávali a dotýkali. Bolo ich päť a moja priateľka bola šiestou. Ja som sa na ne chvíľu pozeral a potom som sa k nim pridal. Začali sa poriadne orgie, na ktoré nikdy nezabudnem. Ja a šesť žien, ktoré boli vzrušené. Po hodine som už nevládal a ďalej som ich len už pozoroval. (Peter 33)

- - Inzercia - -