Dnes je pondelok, 17.december 2018, meniny má: Kornélia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Muž dokáže na prvý pohľad rozoznať, či je žena neverná: Tajomstvo sa ukrýva v...

december 04, 2016 - 11:38
Túto vlastnosť by sme určite chceli aj my ženy. Muži dokážu na žene rozpoznať, či niekedy bola, alebo je neverná . Ako to robia? Jednoducho sa...

Tak toto naozaj nie je fér. Okrem toho, že muži majú väčšie platy a môžu cikať postojačky, majú ešte k tomu aj jednu superschopnosť.
Muži dokážu na žene rozpoznať, či niekedy bola, alebo je neverná . Ako to robia? Jednoducho sa na ňu pozrú a vidia to.
Nová štúdia ukázala, že muž má naozaj rozpoznávaciu schopnosť a vie určiť, ktorá žena je nevernica a ktorá je naopak verná.

shutterstock_528289894.jpg

Foto: 
Shutterstock

Viac než sto mužov dostalo do rúk fotografie žien. Tieto fotografie boli vždy v páre, zatiaľ čo na jednej fotografii bola žena, ktorá bola v živote neverná a na druhej fotografii bola žena, ktorá nikdy svojho partnera nepodviedla.

Táto stovka mužov mala z prvého pohľadu povedať, ktorá žena podľa nich patrí k neverným a ktorá k verným.

Výsledky sú neuveriteľné

Tento test ukázala, že takmer zo 70% sa muži trafili do „povahy“ ženy na obrázku. Ľudia, ktorí stoja za týmto výskumom sú s nim viac, než spokojní. „Neočakávali sme, že úspešnosť bude sto percentná, boli to predsa len iba fotografie a páni mali na to iba pár sekúnd. Fakt, že už po pár sekundách dokázali muži s takou veľkou pravdepodobnosťou určiť, či je žena na obrázku verná, alebo neverná je viac, než zaujímavý,“ vyjadril sa Dr. Leivers z austrálskej univerzity.

Ďalšia zaujímavosť

Vedci sa taktiež domnievajú, že túto schopnosť si muži vybudovali časom. Nie vždy ňou disponovali, no zmenou spoločnosti tak sami seba chránia pred získaním nežiadaných parohov. Nevera je totiž pre muža jeden z najväčších podrazov, ktorý na nich môže byť spáchaný.

- - Inzercia - -