Dnes je pondelok, 23.apríl 2018, meniny má: Vojtech
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Túžite po nádhernom diamantovom šperku? Vyhrajte ho so značkou ALOve!

december 12, 2016 - 10:30
Keď sa spojí jemnosť s nadčasovosť, pridá sa dômyselná klenotnícka práca a úžasný lesk diamantov, vznikne unikátna kolekcia šperkov značky ALOve. Snovosť obohatená o trendové prvky zaujme dámy všetkých vekových kategórií. Vybrať si len jediný ligotavý kúsok bude takmer nemožné aj preto, že šperky sú ako stvorené na vrstvenie.

Keď sa spojí jemnosť s nadčasovosť, pridá sa dômyselná klenotnícka práca a úžasný lesk diamantov, vznikne unikátna kolekcia šperkov značky ALOve. Snovosť obohatená o trendové prvky zaujme dámy všetkých vekových kategórií. Vybrať si len jediný ligotavý kúsok bude takmer nemožné aj preto, že šperky sú ako stvorené na vrstvenie.

Nadčasovosť prepojená s aktuálnymi trendmi z oblasti módy vládne najnovšej kolekcii ALOve. Prepracované klenoty budú vašim spoločníkom, či už sa rozhodnete ich nosiť samostatne alebo navrstvené. Náramky z bieleho, ružového i žltého zlata sú skombinované s trendy šnúrkami, tenké prstene  vyzerajú dokonale, keď sú na jednom prste viaceré a náhrdelníky delikátne ozdobia  každý outfit. Očarí vás lesk diamantov ale aj nestarnúca elegancia perál zasadených do bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Pri výbere vás bude rozmaznávať odborný a usmievavý personál, výnimočnú atmosféru umocní magické prostredie a štýlové retro dekorácie. Viac informácii o značke ALOve a kolekciách šperkov nájdete na www.alove.sk a TU

Vyhrajte štýlový náhrdelník ALOve v bielom zlate s diamantom v hodnote 312 eur! Elegantný a módny náhrdelník bude vašim každodenným spoločníkom. Dômyselne umiestnený diamant rozhodne upúta pozornosť a vyzdvihne vnútornú krásu každej ženy.  

Náhrdelník s diamantom získava Katarína Sabová z Košíc. Gratulujeme! 

 

- - Inzercia - -