Dnes je streda, 20.jún 2018, meniny má: Valéria
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nový trailer Päťdesiat odtieňov temnoty: Nechýbajú scény plné erotiky a rozkoše

január 03, 2017 - 12:38
Tvorcovia snímky Päťdesiat odtieňov temnoty zverejnili ďalší trailer filmu. V dvojminútovej novinke je možné vidieť ukážky niekoľkých scén, v ktorých vystupujú najmä Jamie Dornan v úlohe Christiana Greya a Dakota Johnson ako Anastasia Steele.

Snímka, ktorá je adaptáciou knihy Päťdesiat odtieňov temnoty (2012) autorky E.L. James, sa dostane do slovenských kín 9. februára. 

fifty_1_2.jpg

Foto: 
Universal

fifty_1_1.jpg

Foto: 
Universal

fifty_1_4.jpg

Foto: 
Universal

O réžiu pokračovania romantickej drámy Päťdesiat odtieňov sivej (2015) sa postaral James Foley, o scenár Niall Leonard. Herecké obsadenie dopĺňajú Bella Heathcote, Kim Basinger, Eric Johnson, Tyler Hoechlin, Max Martini, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora alebo Marcia Gay Harden. 

fifty_1_3.jpg

Foto: 
Universal

fifty_1_5.jpg

Foto: 
Universal

fifty_1_7.jpg

Foto: 
Universal

Foley pritom nakrúca aj filmové spracovanie románu Päťdesiat odtieňov slobody (2012) od E.L. James. Spomínaný Niall Leonard, ktorý je manželom 53-ročnej spisovateľky, sa podieľa aj na scenári tretieho filmu. Snímku s názvom Fifty Shades Freed, by mali v amerických kinách začať premietať 9. februára 2018. Zahrajú si v nej opäť napríklad Dornan a Johnson. 

Fifty Shades Darker - (TV Spot2) (HD)

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -