Dnes je pondelok, 17.december 2018, meniny má: Kornélia
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Týchto 6 trapasov v posteli, by ste nikdy nechceli zažiť: nad štvrtým príbehom sa poriadne zasmejete

január 12, 2017 - 15:00
0 comments
O trápne zážitky sa s nami podelilo týchto šesť ľudí. Nad niektorými si budete lámať hlavu a iné vás zasa neskutočne pobavia.

Myslel som si, že to je vyrážka…

Lukáš (28) - S priateľkou sme sa v jeden večer otvorili fľašu vína. Boli sme v mojom byte samy a nejako sa to zvrhlo k erotickým hrátkam, po chvíli sme prešli k orálnemu sexu. Keď sa všetko skončilo, išli sme spať. Nad ránom som sa zobudil s bolesťami na mojom prirodzení. Pozrel som sa bližšie a našiel som tam červenú nechutnú vyrážku. Okamžite som sa spýtal priateľky, čo to so mnou porobila. Ona za to vraj nemohla. Utekal som teda k môjmu lekárovi, nech zistí, či nemám nejakú chorobu. Lekár sa však na mňa s úsmevom pozrel a oznámil mi, že to je len otlačok zubu. Aby to odpuchlo, odporúčil mi prikladať si na to repíkový čaj. Ja som si však čajové vrecká neprikladal, ale urobil si z nich rovno kúpeľ. Keď ma priateľka prichytila, že si HO máčam v čaji, neudržala smiech a doteraz na to spomína. 

Nečakaná návšteva

Sofia (19) - Nie je nad to, keď máte s priateľom chvíľku pre seba. Nám šťastie prialo v jeden teplý júlový deň. Ostali sme samy a chceli sme to hneď aj využiť. Keďže nám bolo teplo, išli sme sa najskôr osprchovať. No chúťky na nás prišli už tam. Však čo, keď sme samy, tak to môžeme urobiť rovno aj vo vani, nie? Bola to slasť a ja som nahlas vzdychala. No zrazu nám niekto zaklopal na dvere. Bol to môj otec, ktorý sa vrátil pre zabudnutý telefón a započul moje vzdychy z kúpelne. Dokonca života na tento trápny moment nezabudnem.

bathroom.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

Očný kontakt s najvyšším 

Laura (20) - S priateľom sme (ako vždy) využili možnosť voľného domu naplno. Vyvalili sme sa v obývačke na pohovke a začali sme sa bozkávať. Obom nám bolo jasné, čo ten druhý chce. Po krátkej predohre som prevzala rolu ja a spokojne som na neho vyskočila. Avšak moja eufória vypršala hneď po tom, čo som si všimla, ako na nás zo steny niekto uprene hľadí. Pýtate sa kto to bol? No predsa zarámovaný obraz Ježiša Krista. Cítila som sa tak zle, že som nemohla pokračovať v mojej činnosti, a tak ho musel priateľ zvesiť. Po tom, čo nás “najvyšší” už nesledoval, sme sa vybláznili a spomíname na to už len s úsmevom. 

Vlhká nehoda

Katka(19) - Ako každý rok som oslavovala Silvester na chate aj s mojimi priateľmi. Bola som tam aj so svojím kamarátom, s ktorým sme mali sem-tam takpovediac “výhody”. Netrvalo dlho a obidvaja sme sa ocitli v kúpelni. Zrazu sme sa na seba vrhli a začali sa bozkávať. Chytil ma za nohy a vysadil na umývadlo. Neviem ako stará bola tá chata, ale asi veľmi. Umývadlo podo mnou prasklo a celá kúpelňa sa zatopila. Majiteľovi chaty sme zaplatili nemalú sumu za túto “vlhkú” nehodu. Poviem vám, od tej doby sa vyhýbam sexu v kúpelni. 

couple.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

Požičaná hračka

Jana (40) - Ako mama sa stretávam s rôznymi potýčkami svojej dcéri. Erika je mladá, má bujnú fantáziu a rada sa prehrabáva v zásuvkách. Ja som mala v jednej z nich ukrytú “hračku”. Nikdy neviete, kedy to na vás príde.
Mala som pocit, že táto vec je dobre ukrytá pod spodným prádlom. No nebola. Jeden deň som sa vrátila z práce domov skôr. Usadila sa do kuchyne a urobila si kávu. Zrazu som začula to vibrovanie. Vyšla potichu po schodoch a nazrela do dcérinej izby. Neverila som vlastným očiam. Bola tam s mojou “hračkou” v ruke. Rýchlo som zbehla dole a sadla si do kuchyne, akoby som nič nevidela. Svojej dcére som nikdy nepovedala, že som ju prichytila. No mám pocit, že to zistila sama. Od tej doby sa totiž vyhýba mojim zásuvkám širokým oblúkom. 

Zver na úteku

Juro (24) - Na začiatku vzťahu  ma priateľka pozvala k sebe domov. Konečne mal prísť deň D. Bol som taký nadšený, že som zabudol zatvoriť ich bránu. Neuvedomil som si to hneď.
Ich dom má spoločný dvor s domom jej starých rodičov. Tak som nenápadne vkĺzol dnu. Bol normálny pracovný deň, no ja som mal voľno a ona sa vyhovorila, že je chorá a radšej ostane doma. Tak sme mali celý dom len pre seba. Pomaly sa blížilo k veľkému finále, keď zrazu niekto zaklopal na okno a zavolal na moju priateľku. Bola to jej stará mama a vystrašeným hlasom na ňu kričala, že im utiekli na ulicu všetky sliepky. Nevšimol som si, že voľne pobehujú na dvore. Museli utiecť cez bránu, ktorú som zabudol poriadne zavrieť. Priateľka utekala na ulicu pomôcť pochytať starej mame sliepky a ja som zdrhal preč z tejto trápnej situácie. 

- - Inzercia - -