Dnes je pondelok, 17.december 2018, meniny má: Kornélia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Erotické poviedky: Nudný sex aj po piatich rokoch. Rozhodla som sa to zmeniť, no na konci ma priateľ šokoval

január 21, 2017 - 18:43
Lenka a Matej spolu tvoria pár už päť rokov. Aj keď sa veľmi ľúbia, ich intímny život je nudný. Preto sa Lenka rozhodla pre radikálnu zmenu.

S priateľom Matejom spolu tvoríme pár už päť rokov. Obidvaja pracujeme, máme spoločné záujmy, no v posteli je to občas nuda. Vždy som si to ospravedlňovala tak, že máme veľa práce a na hrátky nám už jednoducho neostáva čas ani sily. 

Raz som sa pri poháriku vína a lahodnej večeri Mateja viagra mexico spýtala, či je všetko v poriadku a či mu niečo nechýba. Chytil ma za ruku, pobozkal ju a povedal, že je šťastný. Bola som rada, že tak zareagoval, nie veľa žien má také šťastie. Nie veľa žien má takého chlapa ako ja a som na to právom hrdá. No hlboko vo mne mi našepkával tajný hlas, že chlapi milujú sex a vášnivé hrátky. Ak ich môj chlap nemá, určite nemôže byť všetko v poriadku. 

Aj keď bol na povrchu spokojný, vnútri ho hrýzlo svedomie, že náš sex pozostával len z jednej polohy a na jednom mieste- na posteli. 

Rozhodla som sa pre zmenu. Buď o neho prídem alebo okorením náš vzťah o štipku vášne, erotiky a adrenalínu. Neviem, kde sa to vo mne vzalo. Možno z tých filmov alebo knižiek, ktoré sa mi v poslednom čase dostali do ruky. No bola som rada, že mi to zišlo na um skôr, než by bolo neskoro. 

Jeden deň sme išli spolu do kina na akčný film, ktorý Matej chcel vidieť už veľmi dlho. Bol z neho nadšený. Ja zasa vzrušená. V sále nebolo veľa ľudí, keďže si vždy vyberáme filmy až po premiére. Začala som ho rukou hladkať po stehne. Neskôr som prešla nižšie k jeho rozkroku. Cítila som, ako je v pokušení a nervózny. Ostal na mňa pozerať a chytil ma pevno za voľnú ruku. To bolo pre mňa znamenie, že mám pokračovať ďalej. 

Iný deň, v tom istom týždni som ho čakala s večerou a malým čipkovým prekvapením pod županom. Zobrala som si voľno pre tento výnimočný deň a s nedočkavosťou čakala, ako zareaguje. Prišiel síce unavený ale milo prekvapený. Hneď ako sme dojedli sme sa začali bozkávať a vyzliekať. Neobťažovali sme sa presunúť ani do spálne. Rozdali sme si to rovno na stole, neskôr v obývačke na koberci a potom zasa vo vani. Ani neviem, kde sa to v ňom zobralo. Ale som rada, že som to v ňom zobudila a zistila, čo mu naozaj chýba. 

Nemal ani milenku, ani ma neprestal milovať. Len mu skrátka chýbala fantázia a možno aj odhodlanie. Celý náš vzťah bol po tomto všetkom farebnejší a viac erotický. Raz sa ma dokonca Matej spýtal, či by som si v najbližšej dobe nechcela obliecť svadobné šaty. 

- - Inzercia - -