Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

9 vecí, ktoré sa muži boja spýtať v posteli: Splňte im aspoň dve a stanete sa sexuálnou bohyňou!

marec 07, 2017 - 17:45
Možno si myslíte, že váš sexuálny život s partnerom je ideálny, ale opak môže byť pravdou. Sú veci, o ktoré sa muži boja požiadať svoje partnerky v posteli.

Shutterstock

Muži sú niekedy ako malé deti a boja sa na rovinu s partnerkou rozprávať o ich sexuálnych túžbach. My sme sa ich anonymne pýtali, čo sa boja svojim manželkám či partnerkám navrhnúť v posteli. 

1. "Túžim po tom, aby bola moja žena dominantná v posteli. Neprekážalo by mi, ani keby ma zviazala a robila si so mnou a mojou pýchou čo chcela." Adam (29)

2. "Bude to znieť šialene, ale chcel by som, aby si to moja žena rozdala s druhou ženou. Vidieť ich bozkávať sa a dotýkať sa na intímnych miestach, by so mnou po 12-tich rokoch manželstva urobilo divy. Túto požiadavku jej však nikdy nenavrhnem, už len z úcty k nej." Miro (44) 

3. "Mne stačí, keby som ju nemusel žiadať o orálny sex a cítiť sa pri tom previnilo." Marek (32)

4. "Chcel by som, aby bola moja polovička oveľa kreatívnejšia v obliekaní spodnej bielizne. Korzety, tanga a či podväzky by som určite privítal." Kevin (27)

5. "Vždy som chcel moju ženu zviazať kravotou v mojej kancelárii a pretiahnuť ju tam. Potom čo šéf do nej nainštaloval kamery, môj sen sa rozplynul." Denis (24)  

6. "Zbožňujem, keď žena rozpráva úchylné veci v posteli. Ale tá moja by v živote žiadny vulgarizmus z úst nevypustila..." Kajo (21) 

7. "Sex na verejnosti. V takej kabínke alebo v parku by to bolo ideálne. V lete stačí nahodiť len sukňu bez gatiek a ide sa!" Roman (44) 

8. "Sex medzi jej prsiami. WAU! Raz by som ju chcel na to prehovoriť." Dušan (24)

9. "Nesmejte sa, ale rád by som sa po sexe trochu pomaznal. Moja frajerka to vôbec nemusí a mne to dosť chýba." Marián (30)