Dnes je streda, 23.máj 2018, meniny má: Želmíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2017: Jana Jurčenko sa nechala unášať kvitnúcou jarou

apríl 12, 2017 - 12:39
Renomovaná dizajnérka ani tento rok nechýbala na jarnej časti Bratislavských módnych dní. Jana Jurčenko predstavila nežnú kolekciu s nádychom rafinovanosti.

Pri tvorbe novej kolekcie uznávanej návrhárky Jany Jurčenko ju inšpiroval najmä materiál a prichádzajúca jar. "V čase, keď som začala tvoriť kolekciu, všetko naokolo začalo kvitnúť. Nádherné kvety čerešní, magnólie, to ešte viac podnietilo moje vízie," prezrádza návrhárka. Róby sú ušité z nadýchanej organzy, ktorá je ako stvorená na letnú sezónu. Doplnky k šatám vytvorila šikovná Mária Feketeová a o perfektnú vizáž modeliek sa postarala make-up artistka Lucia Sládečková. 

Prečítajte si tiež: Bratislavské módne dni 2017: Druhý deň prekonal všetky očakávania!

janajurcenko002.jpg

Foto: 
Ramon Leško

janajurcenko005.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Ženská a svieža

Dizajnérka pri tvorbe modelov kladie dôraz, na to aby sa v jej šatách ženy cítili sexy a príťažlivo. "Kolekcia je veľmi svieža a nežná. Samozrejme, nechýba v nej ani môj  typický rukopis, ktorý dáva do popredia ženskosť," rozpráva dizajnérka. Momentálne sa návrhárka chystá so svojou kolekciou i do Prahy. 

janajurcenko012.jpg

Foto: 
Ramon Leško

janajurcenko003.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Známe tváre 

Okrem krásy šiat si hostia na prehliadke vychutnali i krásu vychytených modeliek. Pôvabné šaty sa skvelo vynímali na Lujze Strakovej, Simony Leskovskej, Michaely Meňkyovej a ďalších krásnych dám. 

janajurcenko009.jpg

Foto: 
Ramon Leško

janajurcenko007.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

- - Inzercia - -