Dnes je štvrtok, 24.máj 2018, meniny má: Ela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2017: Jana Pištejová sa vzdala čipky a ukázala nové JA!

apríl 13, 2017 - 12:04
Renomovaná módna návrhárka Jana Pištejová na Bratislavských módnych dňoch predstavila jarnú kolekciu, ktorá má nádych 70-tych rokov a obľúbeného retra.

Dizajnérka sa preslávila najmä tvorbou večerných šiat, ktoré zdobila honosná čipka. V jarnej kolekcii sa však od čipky rozhodla upustiť. "Chcela som si od nej trošku oddýchnuť, pretože s ňou pracujem stále. Takmer v každej objednávke šijem šaty s kvetinami alebo krajkou," prezrádza návrhárka. Inšpirácia pri tvorbe modelov pochádzala z tínedžerských čias návrhárky. "Objavila som staré plagáty, kde boli modely od Gianniho Versaceho. Vtedy sa mi hlave začala kreovať idea. Taktiež ma inšpirovalo Thajsko, kde som si po večeroch robila náčrty," pokračuje návrhárka. 

Prečítajte si tiež: Bratislavské módne dni 2017: Tretí deň ukázal to najlepšie!

janapistejova010.jpg

Foto: 
Ramon Leško

janapistejova015.jpg

Foto: 
Ramon Leško

janapistejova002.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Kombinácia viacerých štýlov 

Modely z novej kolekcii návrhárky vyzvihujú ženskosť a rafinovanosť. Ľahké a vzdušné materiály  v sebe nesú ornamenty, ktoré si dizanérka necháva robiť na mieru v Taliansku. Kolekciu doplnili okuliare značky DUOS. 

janapistejova020.jpg

Foto: 
Ramon Leško

janapistejova017.jpg

Foto: 
Ramon Leško

janapistejova014.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Nádherné ženy na móle 

Pre Pištejku už tradične predvádzali jej dvorné modelky Soňa Skoncová, Maja Zelinová, Jasmína Alagič, Mirka Luberdová či Dominika Ducová. Len pred pár týždňami podstúpila Sisa Sklovská operáciu bedrového kĺbu a teraz je už fit a predvádza noblesné šaty od módnej dizajnérky. V rubínovo červenej róbe sa na móle objavila i moderátorka Mariana Ďurianová

Viac sa dozviete vo videu 

Bratislavské módne dni 2017: Jana Pištejová a jej nová kolekcia

Autor: 
Milan Kulifaj

- - Inzercia - -