Dnes je utorok, 22.máj 2018, meniny má: Júlia, Juliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

A je to tu! Zverejnili trailer na nový Hriešny tanec

apríl 26, 2017 - 12:24
Televízia ABC zverejnila prvý trailer remakeu legendárnej snímky Hriešny tanec. V novinke je vidieť ukážky niekoľkých scén, v ktorých sa objavili hlavní hrdinovia Abigail Breslin ako Baby či Colt Prattes ako Johnny.

Herecké obsadenie novinky dopĺňajú aj Sarah Hyland, Katey Sagal, Nicole Scherzinger, Debra Messing či Bruce Greenwood. O réžiu sa postaral Wayne Blair, o choreografiu zas Andy Blankenbuehler. Scenár napísala Jessica Sharzer. Autorka pôvodného scenára Eleanor Bergstein sa ujala úlohy jednej z výkonných producentiek. Nové spracovanie filmu plánuje ABC odvysielať v stredu 24. mája.

Prečítajte si tiež: Na TOTO sme čakali 30 rokov! Chystá sa remake kultového filmu Hriešny tanec

Dej ostáva nezmenený 

Snímka Hriešny tanec (1987) priniesla príbeh mladej Baby, ktorá prichádza s rodičmi a sestrou do prázdninového strediska. Počas pobytu sa zoznámi s tanečným inštruktorom Johnnym a prežije s ním nielen prvú lásku ale aj premenu na sebavedomú ženu. V obľúbenej romantickej snímke si zahrali Jennifer Grey (Baby) a Patrick Swayze (Johnny), pre ktorého titul znamenal zlom v kariére.

Skladbe (I've Had) The Time Of My Life udelili Oscara v kategórii Najlepšia pôvodná filmová pieseň. V roku 2004 sa do kín dostala snímka Hriešny tanec 2: Havanské noci, ktorej tvorcovia zasadili príbeh na Kubu. Nakrútiť remake Hriešneho tanca sa spoločnosť Lionsgate pokúšala už v roku 2011, no napokon projekt zastavila.

Promo: «Dirty Dancing»-nyinnspilling

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -