Dnes je utorok, 22.máj 2018, meniny má: Júlia, Juliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Editoriál: Hravá a štýlová móda pre deti od šikovných Sloveniek!

apríl 27, 2017 - 20:28
Každý týždeň pre vás, verných čitateľov, starostlivo pripravujem módne články, ktoré majú inšpirovať a pohladiť dušu milovníkom pekných vecí. Tentokrát spolu nahliadneme do detského sveta, ktorý je plný hravosti, fantázie a nehy. Jedinečné modely od značky POPY spĺňajú všetky tieto atribúty a k tomu je z nich cítiť poctivú slovenskú kvalitu.

Sukne pre malé princezné 

Sukňu MUM charakterizuje hustota a ľahkosť, ktorá postave dodá pôvab.V každom jednom kuse sa skrýva poctivých 22 metrov certifikovaného materiálu. 

ram_0649.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Originálne čiapky

Štýlový klobúčik alebo turban sú kúsky, ktoré si vaše dievčatá zamilujú. Aj naše malé modelky si ich nechceli zložiť. 

ram_0360.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_0442.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Rozkošný trenčkot

POPY trenčkot je štýlovým módnym prvkom v šatníku každej malej či väčšej slečny. Kabátik je vhodný na prechodné aj letné obdobie, a v správnej kombinácií sa hodí pre bežné aj slávnostné príležitosti. Jeho prepracovaný strih, ktorý pozostáva až z 28 dielov, dopĺňa nepremokavý materiál, dvojradové zapínanie na gombíky, praktický opasok, chrbtové a ramenné sedlo. Spodný diel z rafinovaných skladov vrátane mašle tvaruje dievčenský driek. 

ram_0766.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_0494.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_0933.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_0758.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_0851.jpg

Foto: 
Ramon Leško

POPY je mladá slovenská značka, ktorá vyrába prevažne detské oblečenie. Všetky produkty sú navrhované tak, aby boli pohodlné, praktické, štýlové, a súčasne vyrobené výhradne z certifikovaných materiálov vhodných pre deti. Vzory a farby jednotlivých kolekcií sú namiešané a vyrobené len pre POPY. Jedinečnosť farieb, originalita strihu a kvalita použitých materiálov vytvárajú na každom produkte unikátny a nezameniteľný rukopis POPY.

- - Inzercia - -