Dnes je utorok, 22.máj 2018, meniny má: Júlia, Juliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Thomas Puskailer prekvapuje! Vydal zábavný klip, v ktorom spieva po slovensky

máj 11, 2017 - 14:55
Thomas Puskailer sa rozhodol spievať po slovensky a svoje sily spojil s uznávaným textárom Martinom Sarvašom. Prvým singlom z ich autorskej dielne je pieseň „Čakám na zázrak“ a sympatický Thomas v nej spieva o tom, že zázrak si nás nájde až vtedy, ak sami na sebe zapracujeme.

Thomas Puskailer má novinku „Čakám na zázrak“. Je to očakávaný prvý singel odvtedy, čo ohlásil prelom v tvorbe a rozhodol sa tvoriť prevažne v slovenčine. Song je vlastne pretextovanou Thomasovou piesňou.

„Pôvodná skladba sa volala „Waiting" a to je v preklade čakať. Slovenský text mi napísal skvelý Martin Sarvaš a je o tom, že ak čakáme v živote na zázrak, mali by sme si uvedomiť, že príde až vtedy, ak sami na sebe zapracujeme. S Martinom Sarvašom sa mi pracuje výborne, vždy vie presne nájsť tie správne slová, ktoré sa k mojej hudbe hodia,“ teší sa Thomas Puskailer.

Prečítajte si tiež: Rozzúrený medveď naháňa horského cyklistu, video zo Slovenska je hitom internetu

Klip sa nakrúcal v Nitre

Pieseň produkoval Luboš Brtáň, ktorý v nej hrá aj na gitare a klávesoch. Perkusie si v songu strihol David Juraj Raši, basu Tamás Belicza. Mix a mastering skladby spracoval Jozef „Caco“ Matejka. K songu už sympatický Thomas nakrútil aj videoklip, ktorý vznikol v malebnom mestečku Nitre. „S Ľubošom Brtáňom sme spolupracovali po prvý raz a hneď sme si výborne sadli. Spoločne sme našli ten správny zvuk. Mám veľkú radosť z toho, s akými výbornými hudobníkmi som pracoval, celý čas z nich sršala dobrá energia. Klip sme nakrúcali v niekoľkých lokalitách v Nitre, hlavne však v historickom centre mesta. Nitra má príjemnú atmosféru typického slovenského mesta, nie je malá, ale ani príliš veľká, preto sme sa rozhodli nakrúcať práve tu,“ vysvetľuje Thomas Puskailer.

Mohlo by vás zaujímať: Prichádza rozprávková Alica z ríše divokých: Spoločný singel Celeste Buckingham, Kaliho a Petra Panna

tomas3.jpg

Foto: 
Vladimír Vojtela

Videoklip je vlastne krátkym filmom v hlavnej úlohe so sympatickým mladým hudobníkom. Thomas sa v ňom predstavuje ako obyčajný chlapec s rovnakými snami a problémami ako každý iný. Autorom námetu je Jakub Chochula, klip režíroval Valentín Kozaňák. 

Thomas Puskailer - Čakám Na Zázrak [Oficiálne Hudobné Video]

- - Inzercia - -