Dnes je piatok, 22.marec 2019, meniny má: Beňadik
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hľadáte ideálneho chlapa? Prestaňte robiť tieto chyby a muži vás budú zbožnovať

máj 22, 2017 - 10:45
Ale no tak dámy! Ani jedna nechceme byť sama. Či už to pociťujeme teraz alebo až neskôr. Každá z nás túži byť milovaná a šťastná. No nájsť vysnívaného muža je v dnešnom svete celkom nereálne.

Máme svoje sny a priority, no taktiež aj depresie. Vieme, čo znamená ľúbiť. Nemáme šťastie na chlapov, sme zaneprázdnené. Chceme sa páčiť, ale keď na to príde, radšej sklopíme zrak a utečieme. Robme s tým niečo! Prečo sa muži osprchujú a hneď sú príťažliví? A my? My sa musíme osprchovať, namaľovať, učesať, upraviť si nechty a ďalších milión vecí, ktoré chlap aj tak neocení. Povie si, že sme sa zmaľovali, aby sme vyzeralo dobre a príťažlivo.

Prečítajte si tiež: Muži sa priznali, ako im manželstvo zmenilo vzťah: Tretí príbeh vás dostane!

pexels-photo-262008.jpeg

Foto: 
Pexels

Nezanedbávajte sa 

Veľa z nás sa maľuje len a len kvôli sebavedomiu. Nebudeme si klamať, je to jednoducho tak. Keď sa nám konečne podarí získať si srdce vysnívaného muža, nemali by sme si povedať: „Áno, dokázala som to, teraz môžem pribrať.“ Naše okolie si nás bude všímať, či sme s ním, či bez neho. Ženy uvedomte si, že chlapi sú nevyspytateľní. Keď ho poblázni nejaká o trošku krajšia od vás, či vás ľúbi, neľúbi, zostanete sama. A váš vzhľad sa nezmení.

Mohlo by vás zaujímať: Čo napovie mesiac narodenia o vašom sexuálnom živote?

pexels-photo-285938.jpeg

Foto: 
Pexels

Žiadny stereotyp 

Preto sa nezanedbávajte. Nemeňte sa, buďte také, aké ste boli aj bez nich. Rovnako sa o seba starajte, ale starajte sa aj o vzťah. Nikdy nedovoľte, aby mal dôvod žiarliť, ale strážte si aj to, aby ste ho nemali ani vy. Trávte spolu čas, robte rôzne aktivite a ľúbte sa. Občas vybehnite aj za kamarátmi. Oddýchnete si od seba a nebude to stále ten istý stereotyp. Veď zážitky sú predsa aj s ostatnými, nielen so svojou milovanou polovičkou. Problémy sa snažte vyriešiť hneď, kým sa to ešte dá. Hovorí sa, že nikdy nie je neskoro, no nie som si istá, či práve toto platí aj vo vzťahu.

Andrea Tomašovitsová

- - Inzercia - -