Dnes je nedeľa, 26.január 2020, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Praktický pomocníci pri balení: S týmito vychytávkami vám na dovolenke nebude nič chýbať

máj 29, 2017 - 09:35
Balenie na dovolenku predstavuje pre väčšinu ľudí nočnú moru. Aby ste nemuseli kufor zatvárať vlastnou váhou, poradíme vám, ako ušetriť priestor a vziať si so sebou všetko, čo potrebujete.

Priestor využite na maximum

Najmä ženy poznajú dilemu s veľkosťou kufra. Horšie to je pri destinácii, ktorá si vyžaduje leteckú prepravu. Tam sú vaše možnosti obmedzené presne na kilá. Ak sa vám toto číslo podarí prekročiť, pripravte si peňaženku. Topánky a šaty naviac vás môžu stáť aj 50€.

Preto vyskúšajte tento overený trik s rolovaním oblečenia. Týmto spôsobom sa vám nepokrčí a ušetríte oveľa viac priestoru, akoby ste čakali. Menšie kúsky, ako napr. ponožky, okuliare, či parfum vložte do svojich tenisiek, ktoré následne dajte do igelitového vrecúška. Topánky, aj poklady vo vnútri nich ostanú pokope a navyše ich takto hygienicky oddelíte od zvyšného obsahu kufra. Ak máte radi sviežosť oblečenia, na konci balenia položte na vrch vlhčenú vreckovku s vašou obľúbenou vôňou.

Prečítajte si tiež: Náhle zmeny počasia znáša každý po svojom: Vďaka týmto 3 typov vás už nebudú trápiť

Svieža a krásna aj počas letu

Ak si chystáte so sebou vziať aj šperky, poradíme vám jednoduchý držiak na náušnice, vďaka ktorému sa v kufri určite nestratia. Stačí vám k tomu väčší gombík. Do jeho dierok prevlečte náušnice a je to. Jednoduché a veľmi praktické.

Presuňme sa teraz ku kozmetike. Pokiaľ si chcete make - up po dlhom lete upraviť, do príručnej batožiny si vezmite puzdro na šošovky. Ak ešte stále nechápete, tu je vysvetlenie. Tento malý pomocník sa skladá z dvoch priehradok. Jednu si naplňte svojim obľúbeným make - upom a druhú napr. podkladovou bázou. Na ochranu svojho púdra vložte do vnútra vatový tampón, ktorý dokáže prípadný náraz stlmiť.

Malý pomocník

V tomto prípade nechajte svoju čašnícku peňaženku doma a zvoľte jej menšiu variantu. V tomto prevedení zistíte, že sa pohodlne dokážete zaobísť s pár kartami a hotovosťou. Na dovolenke  je predsa len lepšie nemať pri sebe všetky dôležité doklady.

ZDROJ a foto: thekrazycouponlady.com

 

 

 

 

 

- - Inzercia - -