Dnes je pondelok, 21.október 2019, meniny má: Uršuľa
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Andrea Verešová prichytená s deťmi v ZOO!

jún 07, 2017 - 10:55
Vôbec nevyzerala ako matka so svojimi deťmi, ale ako keď staršia setra zoberie von svojich mladších súrodencov!

Modelka Andrea Verešová (36) si užila rodinný výlet so svojimi deťmi - dcérou Vanesou (10) a synom Danielom (8) v pražskej ZOO. Čas na rodinu je pre ňu prioritou vždy, aj napriek tomu, že v poslednom čase sa venuje svojej nadácii, ktorá plní sny deťom, ktoré nemali toľko šťastia ako tie jej. Stále je aktívna aj vo svete modelingu, a dokonca navrhuje aj kolekcie šiat. Namiesto ukazovaniasvojej dokonalej postavy na móle sa predviedla medzi tými skutočnými šelmami.

Ako tvrdí, svoje štíhle telo si udržiava každodenným tréningom. Aj vďaka tomu ešte stále môže predvádzať kolekcie spodnej bielizne, či plaviek. K športu a aktívnemu životnému štýlu vedie aj svoje deti. „Každý deň majú nejakú aktivitu. Teraz ich chytili trampolíny, kam chodia i s trénerom. Je to zábava aj pre mňa. Napriek tomu im dovolím občas aj nejaký slaný snack, či sladkosť,“ priznáva Andrea.

Keďže ich výlet sa konal v ZOO, okamžite si jej deti chceli kúsok „zverinca“ zobrať aj domov. Vaneska chcela chameleóna, na ktorom ju fascinovalo ako dokáže meniť farby a Daniel mal v úmysle odniesť sin papagája, ktorého chcel naučiť hovoriť.

 

- - Inzercia - -