Dnes je streda, 20.jún 2018, meniny má: Valéria
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Katy Perry v minulosti bojovala so samovražednými myšlienkami!

jún 12, 2017 - 15:35
Americká speváčka Katy Perry v minulosti bojovala so samovražednými myšlienkami. Rodáčka z kalifornskej Santa Barbary o svojom probléme prehovorila počas stretnutia s terapeutom Sirim Singhom, ktoré streamovala prostredníctvom služby YouTube v rámci projektu Witness World Wide.

"Hanbím sa, že som mala také myšlienky, že som sa cítila taká skľúčená, taká deprimovaná," vyjadrila sa 32-ročná interpretka. Perry tiež priznala, že má problém nájsť rovnováhu medzi jej verejným životom a jej pravým ja. "Tak veľmi chcem byť Katheryn Hudson (jej občianske meno, pozn. SITA), že niekedy nechcem ani vyzerať ako Katy Perry. A tak trochu som si preto ostrihala vlasy, pretože chcem byť sama sebou," uviedla speváčka, ktorá sa pred vydaním albumu Witness (2017) dala ostrihať nakrátko a prefarbiť na blond.

Spomínaný stream Witness World Wide odštartovala Perry v piatok, pri príležitosti uvedenia spomínanej nahrávky na trh a bude trvať do pondelka, keď ho ukončí koncert v Los Angeles, na ktorom sa zadarmo bude môcť zúčastniť tisíc fanúšikov. V rámci projektu sa speváčka počas celých štyroch dní necháva nakrúcať a vysiela to na internete. Priaznivci ju tak už mohli vidieť ako spí, cvičí jogu, spieva, dáva si make-up či hostí večierok.

Katy Perry, vlastným menom Katheryn Elizabeth Hudson, debutovala albumom Katy Hudson (2001), no známou sa stala až vďaka piesni I Kissed A Girl z druhej štúdiovky One Of The Boys (2008). Nasledovali albumy Teenage Dream (2010) a Prism (2013). Je tiež príležitostná herečka. Prepožičala napríklad hlas Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013). Predstavila sa aj v dokumentoch Katy Perry: Kúsok zo mňa (2012), Katy Perry: The Prismatic World Tour (2015) či v komédii Zoolander No. 2 (2016) a v roku 2010 vo vianočnej epizóde Simpsonovcov (1989).

- - Inzercia - -