Dnes je pondelok, 25.jún 2018, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako ľahšie zvládnuť jarné upratovanie?

jún 13, 2017 - 10:19
Udržiavanie poriadku zostáva väčšinou na tú najnežnejšiu časť domácnosti. O to viac práce na nás čaká, ak chceme podrobiť jarnému upratovaniu celý dom či byt. Takáto generálka môže trvať naozaj dlho, situáciu navyše komplikujú iné činnosti. Každý napríklad vie, že deti a poriadok veľmi dokopy nejdú. Omrvinky a hračky sa akoby záhadne ocitajú na tých najnečakanejších miestach. Podobné to je pre majiteľov štvornohých miláčikov, ktorí chcú byť práve tam, kde najviac zavadzajú.

Čistota v domácnosti samozrejme nie je len o tom, aby sme boli kedykoľvek pripravené na neočakávanú návštevu. Či už máme doma deti, seniorov alebo alergikov, zdravý vzduch je pre nás veľmi dôležitý. Nie každý vysávač je však schopný kvalitne odfiltrovať prach, pričom mnohé strácajú výkon už po pár miestnostiach a otravné vrecko treba často vysýpať. Vysávanie schodov býva často nadľudským výkonom, pretože kábel nedočiahne do zásuvky a samotné zariadenie nie je kam položiť.

Philips PowerPro Aqua je multifunkčný vysávač, ktorý vďaka unikátnej funkcii vysáva a umýva podlahy jedným ťahom, takže zabezpečuje kompletnú starostlivosť o podlahy a zároveň aj koberce. Keďže funguje na výkonnú batériu a nemá žiadny kábel, je jeho používanie omnoho jednoduchšie. Vzhľadom na svoju konštrukciu taktiež nemá žiaden zásobník, ktorý by bolo za sebou nutné ťahať, takže sa nepotrápite ani pri schodoch, navyše je veľmi ľahký.

Pri vysávači je samozrejme najdôležitejšie to, aby mal silný výkon. Vďaka hubici TriActive Turbo a motorizovanej kefe sa v kombinácii s optimálnym prúdom vzduchu odstránia všetky nečistoty jedným ťahom, a to z podlahy aj z koberca. Potom už je maličkosť nasadiť nádržku na vodu, ktorá drží vďaka praktickým magnetom, a akýkoľvek druh tvrdej podlahy umyť aj namokro.

Keďže tu máme ťažké obdobie pre alergikov, dobrou správou je, že kvalitný 3-vrstvový filter  zachytáva veľké množstvo miniatúrnych častíc, medzi ktoré patria mnohé mikroorganizmy, baktérie, alergény a peľ. Kašľania a nepríjemností s vreckom na prach nás zbaví plastový zásobník, ktorý stačí vyklopiť do smetí.   

Philips PowerPro Aqua teda spája dva druhy čistenia v kompaktnom balení, takže s ním možno zvládnuť každodennú špinu, no i generálne upratovanie. Výkonná batéria zabezpečí 40 minút pohodlnej prevádzky, takže môže byť jarné upratovanie predsa len o niečo jednoduchšie.

Ak by ste si Philips PowerPro Aqua chceli vyskúšať, máte jedinečnú možnosť – u vybraných predajcov prebieha do 31.7. akcia záruky vrátenia peňazí do 45 dní!

Viac na www.philips.sk

- - Inzercia - -