Dnes je piatok, 22.marec 2019, meniny má: Beňadik
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ocenenie Slovenský Goodwill: 3 dôvody, prečo nominovať

jún 14, 2017 - 12:31
Tento rok sa u nás v premiére predstavuje projekt Slovenský Goodwill – ocenenie pre firmy, ktoré si ľudia vážia. Je primárne založený na nomináciách verejnosti, pričom už samotná nominácia je tým najväčším ocenením. Dôvody prečo si niekoho vážiť sú celkom individuálne, ale existuje 7 dobrých dôvodov, prečo nominovať a ktoré sú spoločné pre všetky nominácie.
  1. Ukážete, aké hodnoty sú pre vás dôležité

Čestnosť, pracovitosť, pokora, zodpovednosť, vytrvalosť, poctivosť… Osobnostných kvalít, ktoré musí mať každý podnikateľ, aby uspel a bol v očiach druhých vzorom, je mnoho. Nároky, ktoré podnikanie kladie na človeka, sú veľké, a tí, ktorí im dokážu dostáť, si zaslúžia obdiv verejnosti. Povedzte vašou nomináciou, prečo si daného podnikateľa vážite a ukážte, aké hodnoty sú pre vás dôležité.

  1. Upozorníte na skvelé produkty či služby

Na Slovensku existuje množstvo podnikateľov a firiem, ktoré tvoria reálne hodnoty, budujú dobrú budúcnosť pre celú spoločnosť a sú chrbticou ekonomiky. Mnoho z nich sa môže pochváliť skvelými produktami a službami, ktoré vytvárajú národné bohatstvo Slovenska a sú pre neho jedinečné. Vašou nomináciou taktiež upozorníte na poklady, na ktoré môžu byť Slováci náležite hrdí.

  1. Sami budete odmenení

A čo z toho budete mať vy? Okrem dobrého skutku, ktorý odoslaním nominácie vykonáte a budete z neho mať dobrý pocit, sa môžete taktiež tešiť na odmenu od usporiadateľa. V septembri bude prebiehať hlasovanie verejnosti, z ktorého vzíde nositeľ titulu Osobnosť Slovenského Goodwillu. Do tejto kategórie sú automaticky zaradení všetci finalisti, ktorí svoju nomináciu príjmu a zúčastnia sa na projekte. Pokiaľ sa Osobnosťou Slovenského Goodwillu stane ten, koho ste nominovali vy, odmení usporiadateľ zaujímavou cenou i vás.

Povedať o niekom, že si ho naozaj úprimne vážite, nemusí byť vždy jednoduché. Skúste sa zamyslieť, či vo vašom okolí niekoho takého poznáte. Môže to byť váš obchodný partner, šéf, alebo i podnikateľ, ktorý vo vašom meste sponzoruje napríklad mládežnícky šport. Účasť na projekte Slovenský Goodwill je úplne zdarma – pre vás i pre toho, koho nominujete. Podrobné informácie nájdete na webe www.slovenskygoodwill.sk. Nominovať môžete do 30. júna 2017.

 

- - Inzercia - -