Dnes je pondelok, 25.jún 2018, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Martin Harich: Klipom k piesni Marilyn Monroe odhalil novú tvár

jún 15, 2017 - 12:35
Pilotná skladba Marilyn Monroe z pripravovaného albumu Mapy Martina Haricha má svoje video. Klip vznikol v alternatívnych priestoroch a predznamenáva podobu Martinovej novej tvorby. Prináša úprimnosť a autentickosť, spojenú s hudonou vyzrelosťou a nadhľadom.

Martin Harich púšťa do sveta ďalší videoklip a odhaľuje svoju novú tvár hudobníka, ktorý ide vlastnou cestou založenou na bezprostrednosti a otvorenej spovedi. Klip aj samotnú skladbu Marilyn Monroe je autentický, zachytáva príbehy moderných vzťahov na dialku a ukazuje súčasnú podobu našich životov. Atmosféru skladby podtrhujú surové industriálne priestory.

V klipe sa prelínajú príbehy niekoľkých párov, ktoré spolu komunikujú na diaľku. Protagonistov videa síce delia stovky kilometrov, ich vzťahy sú ale aj tak intezívne. Dejové linky jednotlivých príbehov ukazujú striedavé zábery klasickej kamery a Skype rozhovorov. V klipe účinkuje aj Martinova česká kapela W.A.F. Réžie videa sa ujal Michal Tesař.

Energický song Marilyn Monroe je pilotnou skladbou albumu Mapy, ktorý vyjde v septembri tohto roka a bude v poradí štvrtým štúdiovým albumom autora.

Martin HARICH - Marilyn Monroe (official music video)

- - Inzercia - -