Dnes je sobota, 23.marec 2019, meniny má: Adrián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Speváčka Mamba Dasha: Mám vzťah k mágii

jún 15, 2017 - 15:00
Dáša Šarközyová alias Mamba Dasha sa do povedomia ľudí dostala vďaka svojmu účinkovaniu v tretej sérii známej speváckej šou. Okrem spevu má podľa vlastných slov celkom blízko k mágii a vešteniu.

 „Ja som veľmi pozitívny človek, čo sa týka mágie, verím v snáď všetko, ale snažím sa tomu neprepadnúť, lebo to sa ľuďom často stáva a potom to robí viac neplechy ako dobroty,“ povedala v rozhovore pre agentúru SITA.

Ako však mladá interpretka priznala, v minulosti už navštívila aj vešticu. „Bola som aj u veštice, vlastne u niekoľkých... Kto nie? Myslím však, že veštice celkovo moc nevysvetľujú, podávajú len informácie ako hotovú definitívnu vec. Takto naozaj väčšina z nich funguje. Preto som s tým po čase aj prestala, nepáčilo sa mi to. Som presvedčená, že si človek mení svoj osud vlastnými rozhodnutiami. To, čo dnes povie veštica, už zajtra nemusí byť pravda. Musím síce uznať, že pár vecí, ktoré mi predvídali, sa mi aj splnilo, ale dosť som svojím odhodlaním zmenila,“ podotkla Mamba, ktorá sa v koži veštice čiastočne ocitne i v novom seriáli televízie Joj Pravá tvár. Stvárňuje v ňom totiž mladú kaderníčku, ktorá dokáže predpovedať budúcnosť z vlasov. „Saška, ktorú v Pravej tvári hrám, má takýto zvláštny dar. Popravde, nikdy som sa s niečím takým ešte nestretla a netuším, či to naozaj existuje, ale keď som to chcela plnohodnotne stvárniť, musela som tomu na chvíľu uveriť,“ zasmiala sa brunetka.

Príležitosť zahrať si opäť v seriáli si Mamba veľmi váži. „Nie je to môj prvý seriál, v druhej sérii Paneláku som stvárnila ešte barmanku Katku, tá bola ale veľmi nekonfliktná a tým pádom aj trochu nezáživná. Ľahko sa na ňu zabudlo. Potom som hrala ešte párkrát nejaké epizódne postavičky v rôznych seriáloch, no takáto veľká šanca prišla takmer po desiatich rokoch,“ uviedla speváčka. „Spočiatku som mala trochu problém s prehodením sa z divadelného herectva na televízne, ktoré je oveľa minimalistickejšie a jednoduchšie, no inak sa mi Saška hrala veľmi dobre. V mnohých veciach je mi podobná. Je taká uletená, veselá, má talent odľahčiť každú situáciu, je vtipná a empatická, taký dokonalý spoločník, preto ju aj ľudia majú radi. Na druhej strane je však aj veľmi zraniteľná a citlivá, dosť ju ovládajú emócie,“ dodala Mamba.

- - Inzercia - -