Dnes je pondelok, 23.apríl 2018, meniny má: Vojtech
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Deň otcov: Oslávte ho spoločne s nami!

jún 18, 2017 - 15:42
Všetko najlepšie ku Dňu otcov, milí oteckovia! Tretia júnová nedeľa už tradične patrí všetkým otcom a my tento sviatok oslávime naozaj výnimočne. Rovnako, ako každý rok, aj tento sa pri príležitosti sviatku všetkých oteckov uskutoční slávnostné odovzdávanie cien ankety týždenníka Slovenka OTEC ROKA, ktorá už 27 rokov prispieva ku zmene pohľadu na postavenie otca v rodine a zaslúžila sa o presadenie oslavy tohto významného dňa.

Anketa OTEC ROKA je najstaršou časopiseckou anketou na Slovensku a počas 26 rokov fungovania sa do povedomia ľudí dostali muži, otcovia rodiny, ktorí si zaslúžia veľký obdiv. Medzi nimi boli tí, ktorí sa starajú o hendikepované deti, či vychovávajú deti ako vdovci.

Kandidátov na ocenenie Otec roka aj tento rok nominovali čitatelia týždenníka Slovenka, z ktorých následne redakcia vyberala 5 postupujúcich do veľkého finále. Na základe príbehov finalistov o víťazovi rozhodli čitatelia v hlasovaní prostredníctvom kupónov a SMS hlasovania.

Už dnes príde  veľký deň D, kedy sa spoločne s nami dozviete meno tohtoročného víťaza obľúbenej ankety. Ten vďaka vám získa okrem prestížneho titulu aj vecné dary od partnerov projektu a putovné ocenenie - dreveného koníka, ktorý je symbolom ankety.

Ak sa chcete zúčastniť oficiálneho vyhlásenia výsledkov, prídite dnes, 19. júna 2017 o 16.00  do Zichyho paláca na Ventúrskej ul. 9 v Bratislave!

Tešíme sa na Vás!

Viac o nominovaných otcoch sa dozviete TU

- - Inzercia - -