Dnes je utorok, 22.máj 2018, meniny má: Júlia, Juliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lucia Kirinovič po prvýkrát na Bratislavských módnych dňoch!

jún 26, 2017 - 10:04
Bratislavské módne dni sú rozhodne najväčšou akciou svojho druhu na Slovensku. Počas ich letnej časti sa opäť môžeme tešiť na širokú paletu modelov. Tú si pre tento večer chystajú módni návrhári zvučných mien, ako Jana Pištejová, Michaela Ľuptáková, Veronika Hložníková a ďalší, ktorí s prípravami už finišujú.

Nováčikom počas večera s názvom Móda v meste a celkovo na Bratislavských módnych dňoch bude aj módna návrhárka Lucia Kirinovič, vyštudovaná žurnalistka. Ako sama hovorí, móda je jej srdcovka a zastáva názor, že šaty robia človeka. ,,Pre mňa je to neopísateľný pocit, keď si predstavujem niečo a hľadám vhodné materiály pre vytvorenie diela. Základom mojej kolekcie sú šaty. Nositeľné, pohodlné a vyrobené z kvalitných materiálov. Výnimočnosť je prioritou, preto máme vytvorené maximálne jedno S, M a L," hovorí.

kiri.jpg

Foto: 
Lucia Kirinovič
Jeden z najobľúbenejších modelov Lucie

kiri1.jpg

Foto: 
Lucia Kirinovič
Šaty, na ktoré nedá dopustiť

,,Na Bratislavských módnych dňoch predstavím šatičky na bežné nosenie, jesenné kabátiky a niečo z mojej exclusive tvorby. Najviac ma inšpiruje spájanie kultúr, v tomto prípade najmä prepojenie kvalitných európskych materiálov s prímesou Afriky a ďalekovýchodných strihov. Základom je originalita s jednoduchosťou v jedom tóne," prezradila nám Lucia.

Viac z jej exkluzívnej tvorby budete mať možnosť vidieť už túto stredu na Hlavnom námestí v Bratislave!

kiri4.jpg

Foto: 
Lucia Kirinovič

 

- - Inzercia - -