Dnes je utorok, 22.máj 2018, meniny má: Júlia, Juliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Keď fotografia zachytí krásu

jún 26, 2017 - 22:38
Dnes mi pri čítaní môjho obľúbeného portálu napadlo, že sa doba mení, zdá sa že k lepšiemu. Všetci vieme, ako v posledných rokoch tváre žien v časopisoch v plnej miere nahradila silná retuš a fotošop.

Trend dneška a dúfam že aj zajtrajška je však iný. Samotné veľké módne a kozmetické domy prezentujú svoje produkty v prirodzenej kráse, doba keď boli na titulkách voskové tváre žien, dúfam konečne pominula. Na svojich foteniach som sa stretol s množstvom dievčat a žien, ktoré boli prirodzene tak krásne, mali zdravú a sviežu pleť, že som nemusel použiť skoro žiaden retušovací nástroj. Alebo iba v takej miere že to ani nestojí za reč. Táto fotografia na ktorú sa práve dívate je vlastne dôkazom toho že starostlivosť o pleť a kvalitná kozmetika v rukách skvelej vizážistky dokážu zázraky. Slečnu líčila vynikajúca Michaela Janovská, ktorá pracuje pre spoločnosť Zerva cosmetics a ja sa zase jej dielo snažím zvečniť fotoaparátom. Preto vás obaja radi uvidíme nech ide o beuaty fotenie, portrét, alebo kurz líčenia. Neváhajte nás kontaktovať. Sme na Facebooku ... ako už býva zvykom.


A aby som nezabudol. Niečo k foteniu a samotným fotkám. Ja by som veľmi odporúčal slečnám ktoré sa radi fotia, či už selfie alebo pózujú fotografom, dbajte o svoju pleť. Pred fotením nežúrujte, nedohadujte si termín u fotografa po náročnom dni. Navštevujte kozmetičku. Čistá a zdravá pleť sa vám totiž odvďačí. Na fotenie sa snažte prísť veselé, odpočinuté v pohode a uvoľnené. Potom sa fotky naozaj podaria. A budeme všetci šťastní a  spokojní.“

Váš fotograf
Jojo Hasilla

- - Inzercia - -