Dnes je utorok, 22.máj 2018, meniny má: Júlia, Juliana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ema Klein by Hellenski: Ostáva verná atribútu ženskosti

jún 28, 2017 - 12:25
Slovenky zaiste patria medzi najkrajšie ženy sveta, no rozhodne im nemožno uprieť aj šikovnosť. Pýšiť sa môžeme nie len talentovanými speváčkami, herečkami, či športovkyňami, ale aj módnymi návrhárkami, medzi ktoré rozhodne patrí aj Ema Klein. Tá sa aj dnes pod značkou Hellenski so svojimi modelmi predvedie na Hlavnom námestí v Bratislave.

Ema Klein sa móde venuje už od malička a dnes patrí medzi módne návrhárky, ktoré obľubujú mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu. Dnes večer  počas Bratislavských módnych dní predvedie modely, ktoré budú dýchať letom. ,,Modely sú inšpirované letnou tématikou, ktorej sme prispôsobili voľbu materiálov, farebnosť a strihové riešenia," hovorí.

Ema so značkou Hellenski vystúpila aj v jarnej častí Bratislavských módnych dní, na ktorú tentokrát nadviaže: ,,Témou nadväzujeme na našu kolekciu, ktorú sme uviedli na začiatku sezóny práve na BMD. Ostali sme verné atribútu ženskosti, pracovali sme s ľahkosťou materiálov a zjemnili sme farebnosť pastelovými odtieňmi, ktoré si budete môcť vychutnať v prvej polovici módnej šou," dodala. Je tak zárukou, že dnes o 20tej hodine si milovníci módy prídu na svoje a počas podujatia Móda v meste sa bude na čo tešiť! 

hellenski_1_of_16.jpg

Foto: 
Hellenski

hel.jpg

Foto: 
Hellenski

hell.jpg

Foto: 
Hellenski

- - Inzercia - -