Dnes je piatok, 25.máj 2018, meniny má: Urban
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni hýrili farbami!

jún 29, 2017 - 23:20
Hlavné námestie v Bratislave počas včerajšieho večera opäť ožilo módou. Konali sa totiž Bratislavské módne dni pod názvom Móda v meste, počas ktorých sa predviedli úspešní slovenskí aj zahraniční módni návrhári.

Už tradične, aj tento rok historické ulice nášho hlavného mesta spestrili krásne modely rôzneho druhu a tak si na svoje prišli dámy, páni a všetci milovníci módy. Nie len Bratislavčania, ale aj turisti a široká verejnosť si na vlastné oči mohla vychutnať atmosféru módnej prehliadky a na chvíľu sa presunúť na prestížny fashion week. O neopakovateľnú atmosféru sa nepostaralo len Staré mesto a jeho historické ulice, ale aj DJ DAVE, ktorý modelkám zahral doslova do kroku.

Farebný večer otvorila prehliadka detskej módy a plaviek od značky Olalagirls. Deti na móle predviedli jednu zo značiek ich online store Kate Mack & Biscotti, ktorá je ako stvorená pre malé princezné - hravá, farebná, plná volánikov a v neposlednom rade - točivé sukne bezpochyby ocení každá malá zákazníčka. Veselé detičky na móle vystriedali modely značky KIK. Pri tých dominovali najmä pastelové farby a ležérne oblečenie na každodenné nosenie či už do práce alebo do mesta. Nováčikom na Bratislavských módnych dňoch bola módna návrhárka Lucia Kirinovič. Jej modelky sa po móle prešli v šatách na bežné nosenie, jesenných kabátikoch a predstavili niečo z jej exclusive tvorby. 

Kedže tu máme leto, prehliadku by si mnohí zaiste nevedeli predstaviť bez plaviek značky Relleciga. Tie boli farebné, čipkované, rôznych strihov a tak sa skutočne bolo na čo pozerať. Pri modeloch od značky Kate Q s rukopisom Kataríny Feix  si prišli na svoje dámy, ktoré obľubujú jednoduchosť. Biele modely voľných strihov boli doplnené o výrazné modré a červené doplnky. Veronika Kostková tentokrát stavila najmä na kvety, ružovú či svetlo modrú a pri tvorbe modelov sa inšpirovala Japonskom, čo bolo aj z jednotlivých modelov cítiť. 

Obľúbená Michaela Ľuptáková predviedla nie len koktejlové, ale aj večerné šaty vo farbách vína a šampanského, čím nadviazala na prehliadku z jarnej časti. Hellenski by Ema Klein v svetlých farbách predstavila prevažne romantické šaty ľahkých materiálov. Zavŕšením večera bola prehladka šiat od Alice Abraham, ktorá si pripravila modely pre odvážne dámy. Nechýbali rôzne strihy, farby, strapce, čipka či trblietky.

modpreh.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Olalagirls

modpreh1.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Modely značky KIK

kiri.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Jeden z modelov od Lucie Kirinovič

moo.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Plavky od Relleciga

modni.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Jednoduchosť v podaní Katie Q

kostkov.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Veronika Kostková

lupt.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Šaty od Michaely Ľuptákovej

mp.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Hellenski by Ema Klein

alica.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Alica Abraham

- - Inzercia - -