Dnes je utorok, 17.júl 2018, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herečka Nikola Benedikovičová: Mám niekoľko tvárí

júl 02, 2017 - 20:58
Poznáte ju ako herečku najmä populárneho seriálu Divoké kone, no dnes Vám ju predstavujeme tak ako ju možno nepoznáte, v úlohe speváčky. Nikola Benedikovičová v týchto dňoch nahrala svoju ďalšiu pieseň!

Ako si sa dostala k spevu?

Ľudia ma poznajú skôr ako herečku TV JOJ, o ako každý umelec, aj ja mám niekoľko tvárí. Pred pár rokmi som si začala písať texty a pohmkávať melódie. Je čas posunúť ich bližšie k ľuďom. Pred pár dňami si vydala pesničku "Na nebo volám."

S kým si pri jej tvorbe spolupracovala?

Na nebo volám vzniklo v spolupráci s Randalgroup production a hudobným producentom Zolim Tóthom. Skúšali sme viaceré verzie pesničky, no nakoniec vyhrala najčistejšia a najjednoduchšia. Taká, ktorá vystihuje mňa a to, čo sa týmto singlom snažím povedať.

Čo chceš prostredníctvom tejto skladby odkázať?

Celá idea je o tom, že sa v živote potrebujeme občas nechať viesť a unášať niekým alebo niečím. Odovzdať sa a spoľahnúť sa na nejaké vyššie dobro, ktoré nás ďalej navedie na správnu cestu.

K novému songu máš už dokonca aj klip, v ktorom vystupuješ ty, ale vidno tam aj mužskú ruku, ktorú sleduješ... O koho ide?

Áno, v klipe vystupuje aj mužská ruka, ktorú nasledujem. Každý si ju môže vysvetľovať po svojom. Môže ísť o muža - lásku, priateľa, svedomie, vesmír, Boha...

Kto vyberal miesto, kde sa bude klip natáčať?

Lokácie do klipu vyberali chalani z LK studio, ktorým som zverila do rúk videoklip. Sú to nesmierne šikovní mladí ľudia, s ktorými ma spája jedno, a to, že si ideme za svojimi umeleckými snami. Môžem povedať, že natáčanie s nimi bolo jedným z mojich doposiaľ najkrajších dní v živote. Verím, že aj ľudia budú cítiť, že sme išli od srdca a nájdu si cestu k môjmu novému singlu.

Nikola Benedikovičová - Na nebo volám

- - Inzercia - -