Dnes je streda, 23.máj 2018, meniny má: Želmíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/ Súťaž: Doprajte si čerstvé pivo!

júl 11, 2017 - 10:50
Z rôznych prieskumov vychádza, že Slováci už nehľadia iba na cenu, ale najmä na kvalitu a čerstvosť toho, čo zjedia a vypijú. V poslednom čase sa stáva hitom aj „čerstvé“ pivo. Názor, že kvalitné nepasterizované pivo vedia vyrobiť len malé, resp. reštauračné pivovary, ktoré navaria len toľko piva, koľko hneď predajú, však už neplatí!

Vďaka unikátnej technológii mikrofiltrácie v záverečnej fáze výroby vie značka Gambrinus načapovať nepasterizované pivo s plnou a sviežou chuťou v každej dobrej pivárni po celom Slovensku. Nepasterizovaný Gambrinus sa varí tým istým spôsobom ako ostatné varianty, len tesne pred stáčaním do sudov prechádza mikrofiltráciou, čím je zaistená potrebná trvanlivosť a zároveň uchovaná plná živá chuť. Vyskúšajte pohár čerstvého piva napríklad v reštaurácii Gurmánsky dvor v Bratislave:  „Zákazníci si radi doprajú to najlepšie, teda kvalitné a čerstvé potraviny a nápoje. U nás pripravujeme jedlá v prevažnej miere z čerstvých potravín, preto sme radi, že máme možnosť ponúknuť hosťom k nim nepasterizované pivo, ktoré má rovnakú chuť, akoby sme ho podávali priamo v pivovare,“ hovorí prevádzkar tejto reštaurácie Dávid Darázs.

Súťažná otázka:

Vďaka akej technológii sa dá aj vo veľkom vyrobiť  kvalitné nepasterizované pivo? Odpovede píšte na adresu: zenskyweb@starproduction.sk, do predmetu uveďte GAMBRINUS. Súťaž uzavrieme v pondelok, 17.07.2017!

Pre každého z troch vyžrebovaných výhercov máme pripravené exkluzívne  tričko a štýlový pohár na „čerstvé“ pivo. 

Výhercovia súťaže:

Pavla Blahová/Trnava

Marco Samuel Jucha/Stožok

Stanislav Kučo/ Lednické Rovné

 

Výhercom srdečne blahoželáme!

 

- - Inzercia - -