Dnes je utorok, 17.júl 2018, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dovolenky v plnom prúde: Kde oddychujú naše známe tváre?

júl 17, 2017 - 12:41
K letu neodmysliteľne patrí more, pláž a veľa zábavy. A keďže čas dovoleniek je v plnom prúde, aj známe tváre slovenského šoubiznisu si slnečné dni skutočne užívajú. Nahliadnite spoločne s nami za hranice našej krajiny a inšpirujte sa, kam by ste si mohli toto leto namieriť!

Celebritná lekárka Alena Pallová si za miesto svojho oddychu tentokrát vybrala slnečné Kanárske ostrovy, kde strávila dovolenku spoločne so svojim synom.

pallova.jpg

Foto: 
Instagram: Alena Pallová

Spevácka diva Dara Rolins odcestovala na Španielsky ostrov Marbella spoločne so svojou dcérkou Laurou.

Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková pred ďalším náročným obdobím relaxuje na Gréckom malebnom ostrove Mykonos, kde odcestovala v spoločnosti manžela.

d.jpg

Foto: 
Instagram: Dominika Cibulková

Spevák Adam Ďurica si za svoju dovolenkovú destináciu zvolil rozprávkové stredoveké mesto Sirmione na juhžnej časti jazera Lago di Garda v Taliansku.

dd.jpg

Foto: 
Instagram: Adam Ďurica

Herec Patrik Vyskočil spojil príjemné  z užitočným. Na Portugalskom polostrove Peniche, ktoré má prívlastok aj ,,hlavné mesto vĺn" si užíva hodiny surfovania.

vyskocil.jpg

Foto: 
Instagram: Patrik Vyskočil

Spevák Miro Jaroš tentokrát stavil na klasiku - neďaleké Chorvátsko. 

miro_jaros.jpg

Foto: 
Instagram: Miro Jaroš

Speváčka Monika Bagárová zbalila kufre a spoločne so svojim priateľom odcestovala na ostrov v Stredozemnom mori, Cyprus, kde si užíva nádherné pláže.

bagar.jpg

Foto: 
Instagram: Monika Bagárová

Herečka Zuzka Vačková sa na dovolenku vybrala (ako u nej býva zvykom) v spoločnosti svojej dcéry. Dopriali si dovolenku v USA, konkrétne v New Jersey.

vac.jpg

Foto: 
Instagram: Zuzana Vačková

Speváčka Katka Knechtová relaxuje na plážach Sardínie.

knechtova.jpg

Foto: 
Instagram: Katka Knechtová

- - Inzercia - -