Dnes je pondelok, 16.júl 2018, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Šaty na pohodové letné večery!

júl 21, 2017 - 15:24
V šatníku každej ženy by počas týchto horúcich dní rozhodne nemali chýbať šaty. My vám prinášame výber šiat značky KIK, v ktorých môžete rozhodne zažiariť!

Každá z nás rada necháva vyniknúť svoju ženskosť iným spôsobom. Neustále si listujeme časopisy a prezeráme internetové stránky, aby sme našli inšpiráciu ako byť chic a cítiť sa zároveň pohodlne. Na obľúbené džínsy je vonku už priteplo, a tak čoraz viac hľadáme pohodlie v šatách. Veď napokon – ktorá z nás sa necíti hneď krajšie a sebavedomejšie vo vkusných šatách, ktoré nám sadnú ako uliate? Je prirodzené, že s príchodom leta s veľkou chuťou siahame po obľúbených strihoch a farbách, pretože vieme, že niet lepšej sezóny na to, aby sme predviedli svoju siluetu a šarm.

Veď práve leto je plné toľkých príležitostí... Záhradná párty a narodeninová oslava tu, schôdzky s priateľmi a rande tam, no my dobre vieme, že každá z týchto slávností si vyžaduje aj adekvátny dress code. A tak prichádza na rad stará známa fráza – nemám si čo obliecť, čo znamená, že je najvyšší čas zvoliť si vhodný strih šiat, v ktorom pri prechádzke na korze či na pláži zažiarime. Tak šup-šup niečo si povyberať, nech je z nás každý deň iná žena!

Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk.

 

- - Inzercia - -